Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

skuteczna dieta

Zgłoś nadużycie #81 20 grudnia 2018, 21:42

aszka avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Ja ważyłam bardzo dużo i uratowała mnie dieta cambridge, mam już 16 kg w dół…

Zgłoś nadużycie #82 22 grudnia 2018, 23:10

olkawwqa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Dieta jest bardzo ważna również podczas różnych chorób. Jeśli np. chorujecie na cukrzycę, to bardzo musicie uważać na to, co jecie. Polecam też dodatkowo sprawdzić sobie stronę https://medmess.pl/ na której znajdziecie żywność i suplementy.

Zgłoś nadużycie #83 10 stycznia 2019, 18:36

milena avatar Posty: 168 Podziękowania: 0
aszka napisał(a):
Ja ważyłam bardzo dużo i uratowała mnie dieta cambridge, mam już 16 kg w dół…


Wow Aszka niesamowity wynik ! Gratuluję :) Ja miałam cel 10kg, a schudłam 12 i jestem mega zadowolona czuję się świetnie :) Nie mam już cellulitu, który był moją wielką zmorą. Generalnie moim sekretem jest wspomaganie odchudzania tabletkami https://fatfastburner.com/ . Przez cały okres odchudzania je przyjmuję i widzę, że bez ich pomocy nie schudłabym tak szybko. Najważniejsze, że po schudnięciu nie miałam efektu jojo :)

Zgłoś nadużycie #84 Wczoraj, 20:32

Grardonyth avatar Posty: 299 Podziękowania: 1
Mi bardzo służyła dieta oparta na produktach mlecznych, które zresztą uwielbiam! Niestety w pewnym momencie okazało się, że towarzyszące mi wzdęcia pojawiają się coraz częściej i są coraz to bardziej dokuczliwe... Wtedy lekarz powiedział mi, że to na pewno nietolerancja laktozy i muszę ją odstawić :( Z bólem zaprzestałam jedzenia mlecznych produktów... Postanowiłam jednak coś z tym zrobić. Znalazłam na https://lacto-joy.pl/ suplement, który eliminuje skutki nietolerancji laktozy. Zamówiłam bezpłatny tester, który okazał się być strzałem w dziesiątkę! :)