Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Skuteczna reklama firmy

Zgłoś nadużycie #1 14 czerwca 2017, 8:38

kakao avatar Posty: 37 Podziękowania: 0
jak sądzicie, lepiej reklamować się przez internet, czy tradycyjnie (inwestować w szyldy, reklamy, bannery, potykacze itp)?

Zgłoś nadużycie #2 14 czerwca 2017, 12:21

vitek12 avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Może jestem tradycjonalistą, ale osobiście uważam, że przy wszystkich fanpageach, stronach www itp tradycyjna reklama jest jednak najważniejsza. Bo gdy przechodzimy ulicą rozglądamy się przecież za sklepem czy punktem usługowym, którego szukamy. Dlatego myślę, że warto zgłosić się do tego typu firmy i wykonać szyld czy reklamę świetlną, które skutecznie przyciągałyby klientów.

Zgłoś nadużycie #3 16 czerwca 2017, 8:39

shaza avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Też jestem za reklamą bardziej bezpośrednio trafiającą do klientów i mam tu na myśli np taki energy drink http://www.freshdrink.pl/pl/produkty/energy-drinki,10025 z logo firmy, można go wykorzystać na różne sposoby, także jako gadżet na targi czy konferencje.

Zgłoś nadużycie #4 23 sierpnia 2017, 15:40

Ramoneska avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
A co sądzicie o wystawianiu swoich usług czy produktów na targach branżowych? Moim zdaniem to świetne miejsce na pozyskanie klientów. Targi dają możliwość wypróbowania przez klienta naszych usług. Ja już raz byłam na takich targach ze swoją ofertą. Aby przyciągnąć klientów zamówiłam profesjonalne stoisko targowe od firmy Berkano http://www.berkano.pl/portfolio?category=17 . Tworzą stoiska spersonalizowane, idealnie oddające charakter usług i towarów.

Zgłoś nadużycie #5 24 września 2017, 19:59

lolli avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Dla każdej firmy co innego będzie skuteczne. Trzeba sobie wypracować odpowiednią formę reklamy.Jeżeli nie wiesz jak to zrobić najlepiej byłoby oddać się w ręce profesjonalistów. Ja polecam tą http://mobile-plus.pl/ agencję reklamową ze Słupska :)