Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Skuteczna reklama firmy

Zgłoś nadużycie #11 18 grudnia 2017, 17:52

paluch686 avatar Posty: 59 Podziękowania: 1
Aprpoo pozycjonowania mogę polecić specjalistów: https://www.greenweb.pl :) naprawdę dobrze robią robotę, pozycje rosną, koszty są racjonalne, raporty dostajemy zawsze rzetelne. nic dodac nic ująć.

Zgłoś nadużycie #12 20 grudnia 2017, 19:17

holeczka avatar Posty: 165 Podziękowania: 0
A macie może jakieś gadżety firmowe? coś takiego na przykład http://www.izisport.pl/produkty.html ? wybór w sumie jest ogromny więc można jakoś dopasować pod branżę żeby fajnie pasowało i dodać do tego jakieś teksty albo logo firmy ;)

Zgłoś nadużycie #13 9 stycznia 2018, 22:05

Kirssteen avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
Sposobów na reklame jest od groma. Zachęcam do próbowania różnych sposobów, coś na pewno w końcu się uda. Nie ma co robić coś na siłe, powoli musicie przeanalizować wyniki różnych działań i wybrać to co bedzie najlepsze. Myslę, że warto postawić na film promocyjny od https://www.filmowa.pl Będzie to świetna wizytówka firmy

Zgłoś nadużycie #14 12 stycznia 2018, 19:55

ozzka avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Bardzo istotnym elementem reklamy jest marketing internetowy zwany e-marketingiem. Jest sporo firm oferujących usługi outsourcingu IT w zakresie usług obejmujących ten rodzaj marketingu. Od typowego pozycjonowania stron, poprzez zaawansowane kampanie reklamowe. Firmy które zaczynały kiedyś od typowej usługi obejmującej link building dla wielu firm zajmujących się pozycjonowaniem teraz prowadzą pełne samodzielne kampanie reklamowe w internecie. Przykładem może być New Project z Łodzi http://www.newproject.biz.pl .

Zgłoś nadużycie #15 12 stycznia 2018, 21:32

lolli avatar Posty: 116 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od tego jaka to jest firma. Ja na pewno polecałabym działania w sieci. Zacznij od założenia strony i internetowej, a później zainwestuj w pozycjonowanie. Wiem, że tego typu rzeczami zajmują się oni http://foxstrategy.pl/pozycjonowanie-stron-www/ i mają świetną ofertę. Myślę, że będziesz z nich zadowolona :)

Zgłoś nadużycie #16 19 stycznia 2018, 16:17

Baska34 Baska34 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Skuteczna reklama to taka, która trafia do jak największej ilości odbiorców. Wiadomo, za taką trzeba zapłacić ogromne pieniądze.

Zgłoś nadużycie #17 22 marca 2018, 11:51

KatarzynaWojciesza avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Warto się reklamować w internecie, nawet konta na portalach społecznościowych, jakieś akcje, grupy, konkursy i wiele innych rzeczy przyczynia się do zwiększenia zainteresowania stroną :D a więc warto!

_____
echopr.pl/blog.php?id=5

Zgłoś nadużycie #18 22 marca 2018, 18:48

emilka8767 avatar Posty: 224 Podziękowania: 0
A czy funkcję SMS Premium można podpiąć pod reklamę firmy? Jeśli tak, to koniecznie z takiej właśnie opcji musisz spróbować. Masz ją przykładowo w systemie https://www.cashbill.pl/sms Od razu wszystko w jednym miejscu: i system i reklama. Według mnie SMS Premium to świetna funkcja i podoba mi się, gdy któryś sklep w taki sposób pamięta o swoich klientach. Zawsze mogę dowiedzieć się o najważniejszych rzeczach. Telefon zawsze mamy przy sobie, a maile nie każdy czyta.

Zgłoś nadużycie #19 11 kwietnia 2018, 14:39

Magazynowa avatar Posty: 93 Podziękowania: 0
Jeśli ktoś szuka skutecznej reklamy firmy to myślę, że warto pomyśleć nad ofertą profesjonalnych marketingowców. Akurat Berkano tworzy przeróżne wyspy, stoiska, gadżety, które można zobaczyć tutaj > http://www.berkano.pl/portfolio?category=17 Taki zespół kreatywnych, ale też doświadczonych ludzi bez problemy dostosuje formę reklamy do typu działalności. Co o tym myślicie ?

Zgłoś nadużycie #20 9 maja 2018, 13:12

serenada avatar Posty: 291 Podziękowania: 0
Proponuję wykorzystać marketing internetowy i zainwestować w pozycjonowanie. To ważne, bo gwarantuje m.in. wzrost liczby odwiedzin w serwisie, dotarcie do potencjalnych klientów, zdobycie przewagi nad konkurencją z branży, zwiększenie rozpoznawalności i budowanie zaufania do marki czy wzrost zysków i rozwój biznesu. Zgłoś się do firmy z Łodzi: https://www.premiumdigital.pl/ , którzy znają się na pozycjonowaniu marek jak nikt inny w branży. Z nimi osiągniesz sukces i przyciągniesz Klienta. Polecam!