Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Skuteczna reklama firmy

Zgłoś nadużycie #21 21 maja 2018, 19:42

mosek avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Żeby osiąŋnąć maksymalną skuteczność według mnie najlepiej jest korzystać z pomocy firm zewnętrnzych takich jak http://fabrykamarketingu.pl/. Tam pracują specjaliści, którzy wiedzą jak dobrze wypromować firmę ;)

Zgłoś nadużycie #22 7 czerwca 2018, 11:45

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Proponuję wykorzystać marketing internetowy i zainwestować w pozycjonowanie. To ważne, bo gwarantuje m.in. wzrost liczby odwiedzin w serwisie, dotarcie do potencjalnych klientów, zdobycie przewagi nad konkurencją z branży, zwiększenie rozpoznawalności i budowanie zaufania do marki czy wzrost zysków i rozwój biznesu. Zgłoś się do firmy z Łodzi: https://www.premiumdigital.pl/pozycjonowanie/ , którzy znają się na pozycjonowaniu marek jak nikt inny w branży. Z nimi osiągniesz sukces i przyciągniesz Klienta. Polecam!

Zgłoś nadużycie #23 7 czerwca 2018, 15:03

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
firma, w której pracuje ogarnia ubezpieczenie samochodu w Niemczech dla polaków http://ubezpieczenie.de/ubezpieczenia-komunikacyjne-niemcy/ dużą skuteczność widać po ogłaszaniu się na stronach www :)

Zgłoś nadużycie #24 27 czerwca 2018, 17:26

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Przede wszystkim warto reklamować się w internecie. Do tego jednak warto zatrudnić specjalistów, bo oni wiedza jak skutecznie trafić do klientów. Ja reklamę swoje strony internetowej powierzyłam Agencji https://qualitymedia.pl/ . Zajmują się nie tylko pozycjonowaniem ale także działają w sieciach społecznościowych, dzięki czemu reklama dociera do większej liczby odbiorców.

Zgłoś nadużycie #25 30 czerwca 2018, 23:34

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Internet przez cały czas się zmienia, coraz trudniej jest zaistnieć w sieci. Jedyną opcją, żeby być na topie jest ciągłe się reklamowanie. Agencja interaktywna https://solv.pl dopilnuje tego, żebyś mógł zwiększyć zyski firmy.

Zgłoś nadużycie #26 24 lipca 2018, 21:40

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
A co sądzicie o filmie promocyjnych? Warto w niego inwestować? Bo ja chyba uważam, że tak, szczególnie, jeśli chodzi o lokalny biznes. Takie filmy promocyjne można umieszczać w różnych miejscach. A jeśli chodzi o wykonanie takiego filmu promocyjnego, to zdecydowanie http://studiorondo.pl/filmy-promocyjne/ Mają spore doświadczenie i wiedzą, co robić.

Zgłoś nadużycie #27 24 lipca 2018, 22:36

ollgga45 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Może w internecie?

Zgłoś nadużycie #28 10 sierpnia 2018, 23:19

aszka avatar Posty: 354 Podziękowania: 0
Na pewno warto mieć stronę www, która zainteresuje potencjalnych klientów. Poza tym mailing, ulotki oraz prowadzenie profilu na FB jest skutecznym sposobem na zwiększenie sprzedaży produktów czy usług. Oprócz grafiki przyciągającej uwagę liczy się tekst, który musi przekonać klienta do skorzystania z naszej ofert. Wartom zdecydować się na profesjonalne rozwiązania. Tutaj https://dynanet.pl można zamówić teksty na wysokim poziomie.

Zgłoś nadużycie #29 14 sierpnia 2018, 11:31

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Ja uważam, że dużo zależy od tego jaki profil ma twoja działalność. Jeśli np. zajmujesz się sprzedażą możesz wdrożyć programy lojalnościowe B2C. Mają one na celu długotrwałe budowanie marki i pozytywnego wizerunku wśród klientów. Dobry program lojalnościowy zachęci ich do korzystania z usług firmy, dzięki czemu odnotujesz lepsze wyniki sprzedaży. Poznasz również preferencje klientów i pozyskasz wiele informacji, które pozwolą na elastyczne dostosowanie oferty do potrzeb konsumentów. Na stronie https://www.motivationdirect.pl/oferta/programy-lojalnosciowe-i-motywacyjne temat programów lojalnościowych jest bardzo ciekawie opisany.

Zgłoś nadużycie #30 17 sierpnia 2018, 13:37

Tymon74 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
kakao napisał(a):
jak sądzicie, lepiej reklamować się przez internet, czy tradycyjnie (inwestować w szyldy, reklamy, bannery, potykacze itp)?


Według mnie reklama jest bardzo szerokim pojęciem i aby osiągnąć skuteczne efekty należy działać na wielu frontach. Aktualnie prym wiedzie promocja w sieci. Uważam jednak, że tradycyjne formy reklamy również świetnie się sprawdzają i nie należy z nich rezygnować. Jeśli chodzi o szyldy czy potykacze reklamowe to polecić mogę produkty firmy Jansen Display, która oferuje tego typu towary w bardzo atrakcyjnych cenach. Na stronie https://www.jansen-display.pl/potykacze-reklamowe można zobaczyć jak wygląda ich oferta. Ja korzystałem z niej jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony.