Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Skuteczna reklama firmy

Zgłoś nadużycie #41 4 stycznia 2019, 8:33

mosek avatar Posty: 197 Podziękowania: 0
Pomyśl o nowoczesnych formach reklamy poprzez wyskakujące okienka. Zerknij na ofertę firmy https://push-ad.com/pl/ - tego typu reklama dzisiaij jest bardzo skuteczna, dlatego według mnie warto się nią zainteresować.

Zgłoś nadużycie #42 7 stycznia 2019, 22:18

olkawwqa avatar Posty: 208 Podziękowania: 0
Potrzebna jest Wam jakaś fajna reklama dla firmy? A może oklejenie samochodu będzie fajnym pomysłem? Jeśli taka opcja się Wam spodoba, to polecam zajrzeć sobie na stronę http://www.megaoklejanie.pl/ po więcej informacji.

Zgłoś nadużycie #43 24 stycznia 2019, 14:40

gispi avatar Posty: 235 Podziękowania: 0
Pod względem skuteczności, myślę że mało która firma da radę dorównać usługom z agencji interaktywnej https://solv.pl nie dość, że jakość to najwyższa klasa, to również ceny nie są wygórowane.

Zgłoś nadużycie #44 31 stycznia 2019, 23:49

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
N A jakie gadżety reklamowe macie w swojej firmie? Bo według mnie to właśnie gadżety są najlepsze :D Moim najnowszym nabytkiem są znaczki okrągłe, które zamawiałam na https://www.przypinki.eu/przypinki.html . Nadrukowano na nich logo mojej firmy i wygląda to naprawdę świetnie :D Sama sobie je przypięłam do kurtki!

Zgłoś nadużycie #45 6 lutego 2019, 20:36

aszka avatar Posty: 186 Podziękowania: 0
Na pewno bardzo dobrze sprawdzają się gadżety reklamowe. Nie tylko chodzi o to, że klienci lubią różnego rodzaju upominki, ale również jest to dobra promocja firmy, która będzie procentować przez lata. Tutaj https://side.com.pl można się rozejrzeć. Mają wiele różnych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb.

Zgłoś nadużycie #46 22 lutego 2019, 16:44

franksa avatar Posty: 120 Podziękowania: 0
Propozycji na reklame jest bardzo dużo. Myślę, że warto zastanowić się nad różnymi. Zobaczcie sobie też co proponuje firma https://papilioagency.com Myśle, że hostess i modelki reklamowe można wykorzystać do przeróżnych działań

Zgłoś nadużycie #47 28 lutego 2019, 17:52

Roxa Roxa awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Na pewno dobrym pomysłem może być reklama na Youtube :) Przydadzą się do tego celu takie lajki YT jak tu https://szybkifejm.pl/kategoria-produktu/youtube/ :) Warto moim zdaniem przemyśleć taką inwestycję :)

Zgłoś nadużycie #48 25 marca 2019, 18:56

Zofka avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Jeżeli ktoś chce dobrze zainwestować, to najlepiej w stoisko wystawiennicze. Firma Berkano Expo (https://www.berkano.pl/)jedna z najlepszych jak się okazało, stworzyła dla mnie tak widowiskowe stoisko z tak ciekawymi dodatkami, że reklamę zapewnioną mam na najwyższym poziomie i co się w niedługim czasie uzewnętrzniło niezwykle skuteczną. Pracownicy firmy zadbali o każdy szczegół dopracowując wszystko do perfekcji.

Zgłoś nadużycie #49 22 maja 2019, 14:19

penxol avatar Posty: 200 Podziękowania: 0
Marketing internetowy, jak dla mnie to bardzo skuteczna reklama w sieci, ja korzystam z usług https://solv.pl/uslugi/ i jestem zadowolona, co róż mam nowych klientów

Zgłoś nadużycie #50 24 czerwca 2019, 16:22

mamina avatar Posty: 115 Podziękowania: 0
Każdy nawet najmniejszy biznes potrzebuje odpowiedniej reklamy. Według mnie świetnym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach jest pozycjonowanie stron. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji dowiedzieć się o takiej formie reklamy, to polecam wam ten artykuł https://pracabezszefa.pl/co-to-jest-pozycjonowanie-stron Znajdziecie tam wiele cennych informacji.