Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Skuteczna reklama firmy

Zgłoś nadużycie #71 10 lutego 2020, 15:36

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Dla mnie bardzo ważne były ulotki i udało mi się je kupić w drukarni https://drukarniawroclaw.com.pl/. Tanie ulotki Wrocław spadły mi jak z nieba, nie spodziewałem się, że za taką cenę zamówię gdzieś taką ilość ulotek.

Zgłoś nadużycie #72 14 lutego 2020, 17:55

polanka avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Przede wszystkim warto reklamować się w internecie. Do tego jednak warto zatrudnić specjalistów, bo oni wiedza jak skutecznie trafić do klientów. Ja reklamę swoje strony internetowej powierzyłam Agencji http://marketingnaforach.pl/ . Zajmują się nie tylko pozycjonowaniem ale także działają w sieciach społecznościowych, dzięki czemu reklama dociera do większej liczby odbiorców.

Zgłoś nadużycie #73 15 lutego 2020, 11:01

hziemann avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Skutecznymi formami promocji firmy są te internetowe, skupiające się w obrębie social mediów.

Zgłoś nadużycie #74 15 lutego 2020, 12:04

von.payton von.payton awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Chciałbym zorganizować małą imprezę promocyjną mojej firmy w Warszawie i rozglądam się za wypożyczalnią mebli eventowych. Znalazłem taką: https://www.rentdesign.pl/ Może ktoś z Was korzystał z ich usług i może mi powiedzieć, czy warto skorzystać z ich usług. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być bardzo w porządku. Dzięki za odpowiedzi.

Zgłoś nadużycie #75 7 marca 2020, 19:58

aszka avatar Posty: 324 Podziękowania: 0
A tutaj https://www.senuto.com/pl/blog/raport-marketingowy-i-white-paper-25-pomyslow-ska... już zaglądaliście? Jest tam wiele ciekawych informacji na temat raportu marketingowego i white paper. Myślę, że właśnie od tego należy zacząć. Można w ten sposób stworzyć ciekawą treść na stronę lub też wykorzystać go do promocji swojej marki.

Zgłoś nadużycie #76 21 marca 2020, 5:54

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
A co sądzicie o influencer marketingu? Trafiłam dzisiaj na http://www.poradniki24h.pl/5025/influencer-marketing-sprawdz-dlaczego-warto-na-n... i po przeczytaniu artykułu zastanawiam się nad skorzystaniem z tej formy reklamy. Do tej pory skupiałam się głównie na pozycjonowaniu strony.

Zgłoś nadużycie #77 12 kwietnia 2020, 21:31

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Myśle, ze każda forma reklamy jest skuteczna. Ja dzisiaj trafiłam na sklep graficzny https://www.grafikomat.pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z jej usług. Widziałam, ze zajmują się m.in bannerami internetowymi, ulotkami itd. Ktoś z was korzystał z oferty tej firmy?

Zgłoś nadużycie #78 16 kwietnia 2020, 21:06

michaszke avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Dobrą formą reklamy jest również pozycjonowanie, dzięki któremu możemy dotrzeć do szerszego grona odbiorców https://www.greenweb.pl/pozycjonowanie/

Zgłoś nadużycie #79 7 maja 2020, 9:03

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Akurat jeśli mówimy już o skutecznych działaniach reklamowych to w mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez iWizerunek https://iwizerunek.pl/buzz-marketing/ z którymi współpracuje nam się bardzo dobrze i to zarówno jeśli mówimy o odbudowie naszego wizerunku w sieci, ale również dotarciu do nowych klientów którzy pozwalają nam rozwijać ofertę i oczywiście generować coraz lepsze zyski. Pozdrawiam serdecznie!

Zgłoś nadużycie #80 22 maja 2020, 14:01

Szrutka avatar Posty: 187 Podziękowania: 0
Trzeba testować. Ze skutecznością bywa różnie, ja już wydałam wiele pieniędzy na nieskuteczne reklamy, ale teraz już wiem na co po prostu nie stawiać. Powinniście pomyśleć o reklamie w internecie, ta według mnie sprawdza się najlepiej. Propozycje od https://echomarketing.pl/pozycjonowanie-stron-www/ na pozycjonowanie stron powinny sprawdzić się super. Zajmują się tu też innymi usługami reklamy online jak np. tworzeniem stron, reklamą płatną google ads.