Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

soczewki czy okulary?

Zgłoś nadużycie #21 11 kwietnia 2019, 13:28

Maugotka Maugotka awatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Zależy dla kogo. Mi jest wygodnie w soczewkach, szczególnie jak jest zimno i przechodzi się z ciepłego do zimnego, okulary parują itp. Ale znam osoby, które nie są w stanie sobie tych soczewek same wsadzić ani nawet wpuścić kropli, więc różne są nastawienia.

Zgłoś nadużycie #22 6 czerwca 2019, 12:38

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
A może by zrezygnować zarówno z jednego jak i drugiego? Co wy na to ;D Na stronie https://blikpol.pl/opinie znajdziecie klinikę gdzie wykonują laserową korekcje wzroku. Według mnie będzie to najlepsze rozwiązanie na problemy ze wzrokiem.

Zgłoś nadużycie #23 22 czerwca 2019, 7:23

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli chcesz nieco więcej dowiedzieć się o soczewkach to polecam Ci ten wpis https://www.acuvue.pl/fakty-i-mity-o-soczewkach jest świetnie napisany i obala pewne mity na temat soczewek przy okazji przedstawiając fakty na ich temat. Jeżeli rozważasz wybór soczewek to warto sobie to przeczytać.

Zgłoś nadużycie #24 27 czerwca 2019, 21:55

Zofka avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Ja noszę na przemian raz soczewki, a raz okulary. Zarówno soczewki jak i okulary kupuję w salonie https://optiland.pl/ Mają bardzo szeroką ofertę i dobre promocje więc warto tam kupować.

Zgłoś nadużycie #25 28 czerwca 2019, 11:36

lejla avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Mnie po soczewkach strasznie oczy szczypią, a już próbowałam róznych firm

Zgłoś nadużycie #26 22 lipca 2019, 19:15

Millenials avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
To ewidentnie coś nie halo, skoro masz taka reakcje. To sprawa w sumie dla prowadzącego okulisty... Przeciez soczewki dobiera sie indywidualnie pod pacjenta. Może idź dla odmiany do innego. Zobacz tutaj w medicover https://okulistyka.medicover.pl/robia zabiegi na nowoczesnych, dobrych sprzetach. Teraz wiele wad idzie usunąć laserowo

Zgłoś nadużycie #27 31 sierpnia 2019, 14:51

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
W okularach nie zawsze jest wygodnie, ale ogólnie lubię w nich chodzić. Często zakładam też soczewki, szczególnie, jak gdzieś idę do ludzi. Tak czy inaczej wada wzroku przysparza problemów, nie powiem, że nie. Zastanawiam się nad laserową korekcją wzroku, wiem, że w klinice https://vidiummedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku wykonują takie zabiegi, koszty nie są wysokiej, można trafić na promocję. Może ktoś z Was poddał się takiemu zabiegowi i mógłby powiedzieć, jak to wszystko wygląda.

Zgłoś nadużycie #28 6 września 2019, 12:41

marques67 marques67 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Szkła kontaktowe są na pewno o niebo wygodniejsze.

Zgłoś nadużycie #29 17 września 2019, 11:55

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Zdecydowanie soczewki, jeśli chodzi o mnie, bo są dużo bardziej komfortowe. Powiem Wam szczerze, że dobór odpowiednich soczewek jest ważny, ale wiele osób o tym zapomina. Ja osobiście skupiam się na soczewkach, które w odpowiedni sposób potrafią nawilżyć moje oko. Fajne są soczewki https://www.twojesoczewki.com/soczewki-kontaktowe-toryczne/6871-monovision-daily...

Zgłoś nadużycie #30 25 września 2019, 12:24

Alma avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Decyzja o zabiegu nie jest prosta. Wiele zależy od wady z jaką się borykasz. Jeśli wada jest stosunkowo niewielka z pewnością nie podjęłabym decyzji o zabiegu. Na co dzień jestem zwolenniczką soczewek, jednak warto mieć również okulary dostosowane do wady.