Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sport

Zgłoś nadużycie #11 29 sierpnia 2018, 11:19

alicja44 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Ja regularnie biegam, jeżdżę na rowerze, a od września mam zamiar zacząć ćwiczyć na ławeczce do ćwiczeń https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Lawki-do-cwiczen-1135.html.

Zgłoś nadużycie #12 8 października 2018, 18:09

Szrutka avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Ja też. Głównie to stawiam na jazdę na rowerze. Bardzo lubie aktywnie spędzać czas. Też od roku chodze na siłownie. Obecnie musze zakupić nowy sprzet, w tym plecak na siłownie od https://www.sport-shop.pl/plecaki-c-350.html Dobry sprzet sportowy to podstawa dobrego treningu. Co do sprzetu na siłownie to też bardzo ważne są buty. Odpowiednia podeszwa zagwarantuje wam wygodny i komfortowy trening. Zapewniam, że wasze stawy tez wam za to podziękują.

Zgłoś nadużycie #13 26 grudnia 2018, 11:53

Kirssteen avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Uprawiacie sport? Nawet gdy robicie to amatorsko, to często zdarzają się różnego rodzaju kontuzje. Na to też trzeba być przygotowanym. Produkty od https://yellowsport.pl na pewno okażą się bardzo pomocne. jest to internetowy sklep medyczny

Zgłoś nadużycie #14 28 grudnia 2018, 13:52

Magazynowa avatar Posty: 86 Podziękowania: 0
Uprawiam sport odkąd pamiętam ale w okresie zimowy idzie mit o dość opornie, a do tego dochodzi przeziębienia i grypy. Po takich przerwach odczuwam straszne bóle mięśni dlatego pomyślałam o kupnie żelu > http://zechsal.pl/61-zechsallsport Słyszałam, że oferta zechsal jest bardzo dobra, dlatego skuszę się na jeden żel. A czy ktoś z was kupował u nich te płatki ?