Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sposób na reklamę firmy

Zgłoś nadużycie #91 17 stycznia 2019, 18:09

Zofka avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Dobrze sprawdza się stworzenie wyróżniającego się wizerunku firmy czy tak jak w moim przypadku własnej działalności. Sama nie poradziłabym sobie z tymi sprawami w związku z czym zwróciłam się pomoc do firmy https://www.berkano.pl/ To sprawdzona firma o specjalności projektowania i produkcji materiałów POS. Zaproponowali mi oryginalne pomysły, które z bez wahania przyjęłam. Mają ciekawe podejście do sprawy marketingu.

Zgłoś nadużycie #92 24 stycznia 2019, 14:34

gispi avatar Posty: 165 Podziękowania: 0
W kwestii reklamy, ja ufam jedynie firmie https://solv.pl/uslugi/ zawsze mogę być pewny, że marketing internetowy, który wykonają dla mojej strony internetowej odbije się dużym echem w internecie.

Zgłoś nadużycie #93 24 stycznia 2019, 15:44

lukassz avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Najlepszym sposobem na reklamę jest samo Google, ale do tego trzeba mieć wysokie pozycję w wyszukiwarce na wybrane frazy, albo wykupić kampanie reklamową. Osobiście sam nad tym miałem zagwozdkę parę lat temu, ale trafiłem na https://afterweb.pl/ i teraz jestem na najwyższych pozycjach na moje frazy, które generują świetny ruch :) I samo pozycjonowanie strony dawno się zwróciło z 10 razy, tylko trzeba działać i znaleźć dobrą agencję, która się tym zajmie!

Zgłoś nadużycie #94 7 lutego 2019, 18:15

aszka avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Warto postawić na dobrej jakości gadżety reklamowe. Można w ten sposób zdobyć nowych, lojalnych klientów i zadowolić obecnych. Tutaj https://side.com.pl warto sobie zerknąć. Mają wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Gadżety z nadrukiem to super sprawa!

Zgłoś nadużycie #95 8 lutego 2019, 11:58

pieknyolek avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Moim zdaniem obecnie najlepszą formą reklamy jest prowadzenie Facebooka oraz posiadanie strony internetowej swojej firmy. Jeżeli nie do końca wiesz jak się za to zabrać to polecam firmę https://www.wildmoose.pl Znają się oni na rzeczy i na pewno pomogą Ci w tych sprawach

Zgłoś nadużycie #96 14 lutego 2019, 11:41

martak avatar Posty: 178 Podziękowania: 0
Jeśli prowadzicie działalność stacjonarnie to można też pomyśleć o takim rozwiązaniu jak tabliczka adresowa albo jakiś potykacz: https://gadzetix.pl/pl/c/Tablice/491 . Wiem, że takie rzeczy przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Uważam, że warto próbować zainteresować ich w każdy możliwy sposób.