Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sposób na reklamę firmy

Zgłoś nadużycie #91 17 stycznia 2019, 18:09

Zofka avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Dobrze sprawdza się stworzenie wyróżniającego się wizerunku firmy czy tak jak w moim przypadku własnej działalności. Sama nie poradziłabym sobie z tymi sprawami w związku z czym zwróciłam się pomoc do firmy https://www.berkano.pl/ To sprawdzona firma o specjalności projektowania i produkcji materiałów POS. Zaproponowali mi oryginalne pomysły, które z bez wahania przyjęłam. Mają ciekawe podejście do sprawy marketingu.

Zgłoś nadużycie #92 24 stycznia 2019, 14:34

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
W kwestii reklamy, ja ufam jedynie firmie https://solv.pl/uslugi/ zawsze mogę być pewny, że marketing internetowy, który wykonają dla mojej strony internetowej odbije się dużym echem w internecie.

Zgłoś nadużycie #93 24 stycznia 2019, 15:44

lukassz avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Najlepszym sposobem na reklamę jest samo Google, ale do tego trzeba mieć wysokie pozycję w wyszukiwarce na wybrane frazy, albo wykupić kampanie reklamową. Osobiście sam nad tym miałem zagwozdkę parę lat temu, ale trafiłem na https://afterweb.pl/ i teraz jestem na najwyższych pozycjach na moje frazy, które generują świetny ruch :) I samo pozycjonowanie strony dawno się zwróciło z 10 razy, tylko trzeba działać i znaleźć dobrą agencję, która się tym zajmie!

Zgłoś nadużycie #94 7 lutego 2019, 18:15

aszka avatar Posty: 467 Podziękowania: 0
Warto postawić na dobrej jakości gadżety reklamowe. Można w ten sposób zdobyć nowych, lojalnych klientów i zadowolić obecnych. Tutaj https://side.com.pl warto sobie zerknąć. Mają wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Gadżety z nadrukiem to super sprawa!

Zgłoś nadużycie #95 8 lutego 2019, 11:58

pieknyolek avatar Posty: 51 Podziękowania: 1
Moim zdaniem obecnie najlepszą formą reklamy jest prowadzenie Facebooka oraz posiadanie strony internetowej swojej firmy. Jeżeli nie do końca wiesz jak się za to zabrać to polecam firmę https://www.wildmoose.pl Znają się oni na rzeczy i na pewno pomogą Ci w tych sprawach

Zgłoś nadużycie #96 14 lutego 2019, 11:41

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Jeśli prowadzicie działalność stacjonarnie to można też pomyśleć o takim rozwiązaniu jak tabliczka adresowa albo jakiś potykacz: https://gadzetix.pl/pl/c/Tablice/491 . Wiem, że takie rzeczy przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Uważam, że warto próbować zainteresować ich w każdy możliwy sposób.

Zgłoś nadużycie #97 27 lutego 2019, 14:24

magdate avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Teraz to przede wszystkim marketing internetowy - pozycjonowanie, kampanie Google Ads, remarketing. Moim zdaniem to przynosi najlepsze efekty :) Najlepiej znaleźć dobrych specjalistów ds. marketingu, a nie działać na własną rękę. Warto przyjrzeć się ofercie tej agencji: https://sem7.pl/oferta Zajmują się reklamą mojej firmy już od roku - zdecydowanie polecam :)

Zgłoś nadużycie #98 7 marca 2019, 17:10

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
W takich czasach jakie mamy teraz to najlepiej i najskuteczniej reklamować się w internecie, z tego co wiem mój znajomy korzysta z usług firmy https://xann.pl/ która oferuje reklamę w sieci, w dobrej cenie. Myślę że warto zapoznać się z ofertą, tym bardziej że mają dobre opinie oo ich usługach i skuteczności.

Zgłoś nadużycie #99 28 marca 2019, 16:53

ariana avatar Posty: 436 Podziękowania: 0
Polecam pomyśleć też poważnie o odpowiednich opakowaniach. To też jest kwestia bardzo istotna bo przyciąga wzrok klienta. Dlatego zapoznajcie się koniecznie z tym, co do zaoferowania ma Biss: https://bisspackaging.co.uk/ .

Zgłoś nadużycie #100 1 kwietnia 2019, 12:39

uniszow uniszow awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Na pewno przyda się też papier pakowy z własnym nadrukiem. Tego typu rzeczy można znaleźć choćby na https://all4pack.pl/papier-pakowy-w-rolach/ :) Warto się z tym bliżej zapoznać :)