Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sposób na reklamę firmy

Zgłoś nadużycie #21 16 lutego 2017, 11:27

Olddrator avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Można też spróbować wystąpić w roli sponsora czy objąć patronat jakiegoś wydarzenia. Wtedy wystarczy zaopatrzyć się w konkretną ściankę reklamową, zaprezentować się w odpowiedni sposób, umieścić tak ciekawą treść i klienci sami będą podchodzić :) Takie ścianki to nie taki 'drobny' koszt, ale wydaje mi się, że warto zainwestować szczególnie w sprzęt dobrej jakości jak ten tu https://retio.pl/scianki-reklamowe

Zgłoś nadużycie #22 25 lutego 2017, 16:21

Liwia81 Liwia81 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Moim zdaniem najskuteczniejsze jest pozycjonowanie. Wystarczy się trochę na tym znać i potem skorzystać np. z takich narzędzi http://make-cash.pl/seotools-majestic-wordai-listy-programy-indeksery-t12508/ :)

Zgłoś nadużycie #23 26 lutego 2017, 23:01

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Tak, pozycjonowanie daje wyraźną poprawę jeśli chodzi o ruch na stronie. Ja korzystam z firmy http://mayko.pl/. Mieli same pozytywne opinie od naprawdę dużych firm, dlatego się zdecydowałam. Niektórzy nawet znaleźli się w top 3! Mam nadzieję, że mój sklepik niedługo też tam się znajdzie ;)

Zgłoś nadużycie #24 3 marca 2017, 21:20

becia099 becia099 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
A może warto też przemyśleć jakieś porządne gadżety reklamowe? Całkiem spoko oferta wydaje się być choćby tutaj http://www.easyb2b.pl/ :D

Zgłoś nadużycie #25 8 marca 2017, 13:22

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Reklama firmy to nie tylko ulotki czy reklama w sieci. Jeśli np prowadzimy sklep to warto także zainwestować w dobre wyeksponowanie towaru. Bardzo fajnie sprawdzają się różnego rodzaju szafy i standy takie jak http://www.berkano.pl/portfolio?category=5 . To zawsze przyciąga uwage klienta a jednocześnie zwiększa szansę na sprzedaż.

Zgłoś nadużycie #26 9 marca 2017, 13:39

malika avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Ja zdałam się na profesjonalistów. korzystam z https://skuteczni.pl/ , które oferują takie udogodnienia jak marketing szeptany czy też pozycjonowanie, albo baner reklamowy w internecie. Można się umówić na indywidualne rozliczenie, firma jest otwarta na nasze pomysły, a oni później opracowują precyzyjny plan działania. Lubię z nimi pracować, a co najwazniejsze widzę efekty tej współpracy. Ulotki ulotkami, ale myślę, że w dzisiejszym nowoczesnym świecie trzeba iść z postępem czasu jeśli chce się odnieść sukces.

Zgłoś nadużycie #27 19 marca 2017, 21:55

zoska avatar Posty: 56 Podziękowania: 1
A mnie wydaje się, że najlepiej sprawdza się marketing szeptany. Jeżeli zadbamy o odpowiednią jakość obsługi i nasi klienci będą zadowoleni z usług to będzie najlepsza reklama dla naszej firmy. Ostatnio kupiłam akcesoria komputerowe tutaj https://seltrade.pl i muszę przyznać, że ich poziom obsługi zasługuje na polecenie :)

Zgłoś nadużycie #28 25 marca 2017, 22:33

kapitalna kapitalna awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Świetnie się też sprawdza rozdawanie np. takich prezentów pracownikom http://www.tech-media.pl/search/t37901,prezenty_dla_pracownikow :D Taki pracownik potem często mimowolnie jest znakomitym nośnikiem reklamy :)

Zgłoś nadużycie #29 19 czerwca 2017, 16:19

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Myślę, że najlepszą formą reklamy jest zadowolenie klientów. Ich opinia jest bardzo ważna i niekiedy znacząca, zatem trzeba zadbać o własną renomę. Dlatego trzeba się ciągle uczyć i poszerzać własne horyzonty, które pozwolą na umocnienie swojej pozycji. Przykładowo, w przypadku transportowania towarów ważne są kwestie dotyczące jego bezpieczeństwa, o czym można przeczytać na stronie http://tekstodajnia.pl/jak-przewozic-pieczywo-oraz-wyroby-cukiernicze/ i poznać wszystkie najważniejsze szczegóły, związane z tym rodzajem działalności.

Zgłoś nadużycie #30 22 lipca 2017, 10:25

kilop avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
bardzo fajnie jest tez znaleźć sponsora na imprezę, to tez dużo daje :)