Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sposób na reklamę firmy

Zgłoś nadużycie #41 26 grudnia 2017, 16:32

cchloe avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Dobrym, sprawdzonym sposobem na reklamę firmy są reklamy na banerach, billboardach, czy witrynach, czyli ogólnie mówiąc reklamy zewnętrzne. Na nich radziłabym skupić się na początku. Wykonanie takich reklam można zlecić m.in. im http://www.zenit24.eu - wykonują je z dobrych materiałów, bardzo starannie, także wyglądają profesjonalnie.

Zgłoś nadużycie #42 30 stycznia 2018, 13:14

martak avatar Posty: 70 Podziękowania: 0
Polecam poczytać artykuł na stronie funkymedia: http://funkymedia.pl/jak-prowadzic-dzialania-seo-pr.html . Znajdziecie tam wiele ciekawostek na temat SEO PR, które ostatnio staje się coraz bardziej popularne. Jestem bardzo ciekawa, jakie są Wasze opinie na temat pozycjonowania.

Zgłoś nadużycie #43 12 lutego 2018, 14:23

Magazynowa avatar Posty: 32 Podziękowania: 0
Na pewno skutecznym sposobem na reklamę firmy jest skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy wiedzą jakie działania w danej sytuacji i dla danej branży podjąć. Polecam > http://www.berkano.pl/#o-nas który zajmują się projektowaniem i produkowaniem materiałów SEO - nawet duże wyspy handlowe. Zajmują się również wykonywaniem stoisk galeryjnych i targowych. A co wy o tym sądzicie ?