Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sposób na reklamę firmy

Zgłoś nadużycie #71 30 sierpnia 2018, 17:48

fiki5a fiki5a awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Od siebie mogę polecić tak zwane oklejanie witryn. Jeśli dobrze się to wykona, to jest to znakomity nośnik reklamy. poczytajcie sobie o tym trochę na https://www.lublin112.pl/wykorzystanie-potencjalu-witryn-handlowych-jako-nosnika... :)

Zgłoś nadużycie #72 2 września 2018, 11:05

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
A ja polecam zainwestować w nowoczesne oprogamowanie, takie jakie oferuje np. ItMagination - https://pl.linkedin.com/company/itmagination :) Być może nie jest to forma reklamy, ale pomoże ogarnąć nowych klientów, gdy rekama będzie skuteczna ;)

Zgłoś nadużycie #73 28 września 2018, 12:04

dromil123 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Na początek proponowałbym reklamę w sieci, koszty nie są wysokie, a na efekty nie trzeba długo czekać. Dostępne są zarówno droższe metody reklamy, jak i tańsze, a często bezpłatne, jak serwisy typu https://wykonawca.taelo.pl/ - łatwo i szybko można tam zamieścić wizytówkę i znaleźć klientów.

Zgłoś nadużycie #74 2 października 2018, 16:08

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Bardzo pomocne w pozyskiwaniu klientów może być też wykorzystywanie inteligentnych widgetów :) Na stronie mojego biura podróży jest taki widget- https://dzinga.com/pl/products/callback/ , czyli mówiąc w skrócie callback. I wielu klientów w ostatniej chwili jednak podaje ten numer i nie rezygnują z zamówienia, które zaczęli składać :)

Zgłoś nadużycie #75 10 października 2018, 10:51

Michail Michail awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Świetnie wyglądają takie flagi reklamowe http://print4events.pl/pl/flagi-reklamowe.html :) Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie :)

Zgłoś nadużycie #76 24 października 2018, 23:40

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Prowadząc firmę budowlaną, czasami naprawdę ciężko jest znaleźć klientów, bo konkurencja jest całkiem spora. Na szczęście dowiedziałam się o stronie https://wykonawca.taelo.pl/ gdzie można założyć swoją wizytówkę i zbierać zlecenia. Fajne jest też to, że klienci wystawiają nam opinie.

Zgłoś nadużycie #77 9 listopada 2018, 12:52

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Również uważam, że warto zająć się promocją firmy w sieci. Internetowy marketing prowadzony przez specjalistę przynosi naprawdę świetne efekty, a i sposobów na efektywną promocję jest bardzo wiele. Warto opracować profesjonalną kampanię e-marketingową, skorzystać z pozycjonowania, content marketingu, reklamy Google Ads czy e-mail marketingu. Na stronie https://www.ideo.pl/marketing-internetowy/ dowiesz się więcej na ten temat. :)

Zgłoś nadużycie #78 24 listopada 2018, 21:27

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Jeśli chcecie efektywnie reklamować firmę, to polecam tę agencję http://adwordsgroup.pl/remarketing/ i kampanie w Google. Jest ona partnerem właśnie Google, ma wyspecjalizowaną kadrę i sama specjalizuje się w tego typu kampaniach. Do zaoferowania oprócz atrakcyjnych cen czy wysokiej jakości ma też wiele działań marketingowych i indywidualne podejście. Polecam.

Zgłoś nadużycie #79 28 listopada 2018, 10:45

zula avatar Posty: 63 Podziękowania: 0
Wybór formy reklamy zależy od kilku czynników takich jak posiadany budżet, branża w której dana firma prowadzi działalność itd.
W przypadku sklepów stacjonarnych będzie to wizualiacja graficzna, sposób prezentowania asortymentu.
Proponuję sprawdzić tutaj pod linkiem: http://monitorfx.pl/wyposazenie-sklepu-kreuje-jego-wizerunek/
witryna na której tematyka związana z reklamowaniem się z wykorzystaniem wizerunku została trochę szerzej opisana.

Zgłoś nadużycie #80 30 listopada 2018, 13:38

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Własny biznes to najefektowniejsza forma zarobku, o ile mamy na niego pomysł i chęci do prowadzenia, jednak wielu rzeczy można się nauczyć nawet z takich blogów jak http://www.flyweb.pl/reklama-rzadzi-naszym-zyciem/