Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sposób na reklamę firmy

Zgłoś nadużycie #81 13 grudnia 2018, 13:46

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Może gadżety?

Zgłoś nadużycie #82 14 grudnia 2018, 12:59

pozytywna avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Świetnym sposobem na promocję firmy są gadżety promocyjne jak torby bawełniane z nadrukiem. Pracownicy chętnie je noszą i stają się ambasadorami marki.

Zgłoś nadużycie #83 19 grudnia 2018, 23:44

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Utrzymanie stałego kontaktu z klientem to według mnie podstawa. Wynająłem więc firmę https://www.asystentka.pro/ ich specjalność to profesjonalne prowadzenie fanpage dla firm

Zgłoś nadużycie #84 20 grudnia 2018, 13:36

hetryx hetryx awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć. Mam do Was dość ważne dla mnie pytanie - czy znacie może jakąś dobrą firmę z Olsztyna zajmującą się projektowaniem sklepów internetowych? Zamierzam właśnie taki otworzyć i poszukuję kogoś sprawdzonego. Zastanawiam się w tym momencie nad ofertą http://www.labcreation.pl/sklepy-internetowe/ . Co o tym myślicie? Jest to warte uwagi Waszym zdaniem?

Zgłoś nadużycie #85 28 grudnia 2018, 22:59

mati avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
Ja przy reklamie firmy kierowałem się tą stronką: https://www.cleveragency.pl/blog/2018/12/03/jak-reklamowac-firme-na-facebooku/, bardzo mi pomogła, dzięki niej wiedziałem jak przyciągnąć do siebie klientów. Na stronie możesz znaleźć wiele pomocnych porad, jeżeli sie do nich zastosujesz to myślę że zdobycie klientów nie będzie problemem.

Zgłoś nadużycie #86 29 grudnia 2018, 10:58

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Fajnym pomysłem będzie zorganizowanie jakiegoś większego widowiska. Później można np. na zakończenie zdecydować się na pokaz fajerwerków połączony z imprezą. Na stronie http://fajerwerki.art/web/ znajdziecie firmę, która takimi pokazami się zajmuje. Mam nadzieję, że będzie to przydatne, bo naprawdę warto.

Zgłoś nadużycie #87 29 grudnia 2018, 12:42

mati avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
Ja swoją firmę reklamuję w trochę inny sposób niż większość. Moją reklamą jest fanpage, na którym pokazuję wszystko co robię w firmie. Moją pracę komentują zadowoleni klienci przez co zyskuję wielu nowych. Udało mi się to dzięki https://www.cleveragency.pl/blog/2018/12/03/jak-promowac-fanpage-za-darmo/ , gdzie znalazłem wiele informacji na temat promowania fanpage za darmo :)

Zgłoś nadużycie #88 7 stycznia 2019, 18:27

Pokrzywa avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Gadżety nie robią na mnie kompletnie wrażenia, nie zapamiętuję nazw firm. Co innego, jak mam czas przeglądając internet. Każda reklama w sieci jest przeze mnie dobrze odbierana. Dlatego uważam, że dobrze jest zainwestować w stronę www oraz w jej pozycjonowanie. Są takie agencje, jak choćby Efectownia https://efectownia.pl/ z Torunia, które sie tym zajmują, kompleksowo całym marketingiem internetowym. Łącznie z prowadzeniem FB oraz Instagrama.

Zgłoś nadużycie #89 9 stycznia 2019, 8:25

marushhka avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Podobno mówi się że nie ma złej reklamy, ale według mnie nie można brać wszystkiego tak do siebie. Reklama to kosztowna rzecz i trzeba starannie ją wybierać. Zajrzyjcie sobie na pewno na https://papilioagency.com Z pomocą tych hostess możecie wiele fajnych rzeczy zorganizować.

Zgłoś nadużycie #90 10 stycznia 2019, 21:51

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Świetnym sposobem na reklamę firmy są na pewno gadżety reklamowe :D Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że ludzie najbardziej lubią torby płócienne. My takie zamawialiśmy na https://www.torbybawelniane.pl/ i są naprawdę świetne! Dzięki nadrukowi z logiem naszej firmy są genialną promocją. I przy okazji są niezwykle przydatne w codziennym życiu :)