Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sposoby na kaca

Zgłoś nadużycie #1 11 stycznia 2019, 9:52

Tymon74 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Jakie są wasze sposoby na kaca? Wspieracie się jakoś podczas spożywania alkoholu, żeby nie cierpieć kolejnego dnia? Stosujecie raczej środki z apteki, czy naturalne metody? ;)

Zgłoś nadużycie #2 7 lutego 2019, 13:49

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Według mnie bardzo pomocny jest sen i dużo, dużo wody, najlepiej z miodem i cytryną. Ja kilkukrotnie stosowałam również produkt 2KC Restart. To środek, który zawiera sporą dawkę witaminy C oraz wyciąg z opuncji figowej, kwas bursztynowy i fumarowy. Dzięki temu skutecznie uzupełnia utracone w wyniku spożycia alkoholu elektrolity i przywraca równowagę organizmu. Jeśli przydarzy ci się taka kryzysowa sytuacja to przetestuj. Jestem przekonana, że z pewnością Ci pomoże. :)

Zgłoś nadużycie #3 18 lutego 2019, 19:21

Millenials avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
U mnie to dziala jakos odwrotnie. Jak mam kaca to w glowie jest totalny burdelik - trudno cokolwiek do siebie poskladac tym bardziej usnac. Nie ma szans za duzo wtedy sie tam dzieje... Zeby sie wyciszyc za kazdym razem wyjmuje z szafy ten zestaw https://www.bletki.com/zestaw-the-traveler-x-zestaw-7-produktow i dzialam. Najpierw zwijanie, a pozniej odpalam. Raz na jakis czas naprawde pomaga ;p

Zgłoś nadużycie #4 19 lutego 2019, 16:57

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Najlepiej po prostu się wyspać...

Zgłoś nadużycie #5 15 maja 2019, 10:52

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Następnym razem zamiast alkoholu proponuje napić się Kava Kava podobne działanie jednak zostawia nam czysty umysł i zero kaca na następny dzień. Bezpieczny naturalny napój nie uzależnia jak alko. Legalny i orginalny już w Polsce można kupić na https://www.kavasklep.com/

Zgłoś nadużycie #6 16 maja 2019, 16:28

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Ja niestety nie mam nic sprawdzonego.. nie ma rady ;(