Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sprzątanie biur w Katowicach- komu zlecić?

Zgłoś nadużycie #1 18 lutego 2019, 16:10

lepka avatar Posty: 41 Podziękowania: 0
Mam do sprzątania sporą powierzchnię biurową i muszę podjąć decyzję dotyczącą firmy sprzątającej. Macie może kogoś sprawdzonego? Zawsze lepiej z polecenia niż wybrać w ciemno.

Zgłoś nadużycie #2 19 lutego 2019, 17:38

halszka avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Firm do sprzątania biur jest wiele, sama kilka z nich przechodziłam. Na szczęście natrafiłam na porządną firmę tutaj http://daress.pl/ i współpraca układa nam się już od paru ładnych lat. Działają na rynku od ponad dekady, więc doświadczenie w tym fachu mają naprawdę spore. Są bardzo elastyczni, więc godziny sprzątania biura dopasują do Twoich potrzeb. Używają produktów dobrej jakości, a z doświadczenia już wiem, że ma to naprawdę duże znacznie. Moim zdaniem śmiało możesz się z nimi skontaktować.

Zgłoś nadużycie #3 26 października 2019, 11:38

tigra avatar Posty: 105 Podziękowania: 0
Powiem Wam, że niestety zawiodłam się już na kilku serwisach sprzątających. Teraz sama po godzinach to robię. Odkurzanie, mopowanie...męcząca sprawa gdy człowiek po pracy chciałaby wypocząć. Dlatego zastanawiam się nad pewną alternatywą- zakupem robota sprzątającego. Widziałam ciekawy model z funkcją odkurzania i mycia podłóg na mokro na stronie http://4robotics.com.pl/tesla/ . Tesla IQ 500 wydaje mi się bardzo praktyczny i wydajny, sądzę, że sprzątałby dokładnie- dzięki laserowemu skanowaniu obszaru.