Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sprzątanie mieszkania

Zgłoś nadużycie #1 12 grudnia 2015, 17:51

gokan avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
co myślicie o zleceniu sprzątania mieszkania firmie sprzątającej? Najlepiej, żeby sprzątanie odbywało się w czasie kiedy ja z żoną jesteśmy na zakupach, więc osoba wykonująca taką pracę zostawałaby w naszym mieszkaniu zupełnie sama - z tego właśnie względu rozważamy firmę zamiast Pani od sprzątania.
Znajomi korzystający z firmy sprzątającej w biurze polecili nam Bryliant http://bryliant.waw.pl/uslugi-sprzatania-warszawa/sprzatanie-domow-i-mieszkan , która sprząta też mieszkania. Mam nadzieję, że to się sprawdzi, bo pierwszy raz w życiu będę zlecał komukolwiek, jakiekolwiek sprzątanie :)

Zgłoś nadużycie #2 26 lutego 2016, 16:22

Tosia.L avatar Posty: 4 Podziękowania: 1
Ja chyba nie zniosłabym tego gdyby ktoś przechadzał mi się po mieszkaniu. Wolę sama sprzątać swoje mieszkanie, używam zawsze moich ulubionych płynów które świetnie pachną, zamawiam je w sklepie internetowym na https://ejedrek.eu/

Zgłoś nadużycie #3 20 marca 2017, 14:22

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Ja tak samo. Nie chciałabym, żeby mi się obca plątała po domu.

Zgłoś nadużycie #4 15 kwietnia 2017, 15:45

Daggi avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
A dlaczego nie?Ja sama nie przepadam za myciem okien np. i zazwyczaj znajduję sobie kogoś na stronie: http://oferia.pl/wykonawcy/prace-domowe-ogrod/prace-domowe i ja jestem zadowolona bo mam umyte okna a osoba sobie zarobi. Przecież nie trzeba zostawiać tej osoby w domu samej jak nie ufacie komuś, można równie dobrze być wtedy w domu. Ja uważam, że to nic złego.

Zgłoś nadużycie #5 20 kwietnia 2017, 15:11

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Co jak co, ale sprzątać to ja lubię :)

Zgłoś nadużycie #6 14 lipca 2017, 16:41

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Zawsze lepiej posprzątać samemu wtedy wiesz co gdzie jest i samemu posprzątasz lepiej. Wystarczą tylko odpowiednie środki czystości i mieszkanie będzie błyszczeć. Ja polecam ci te https://www.leifheitsklep.pl/detergenty-c-4832  :)

Zgłoś nadużycie #7 2 września 2017, 16:00

Sauciu Sauciu awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
A czy jesteście w stanie polecić jakieś naprawdę dobre myjki do okien? Czy np. któraś z tych jest ok http://www.rtvagd.net/myjka-do-okien/ ?

Zgłoś nadużycie #8 27 października 2017, 11:13

dianka13 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
a ja nigdy nie korzystałam z pomocy firmy sprzątającej mimo tego iż posiadam prawie 100 metrowe mieszkanie. Grunt to dobra organizacja czasu pracy i odpowiednie środki czystości :) Moje drewniane podłogi myje np Sidoluxem Expert do drewna i jestem bardzo zadowolona - nie zostawia smug, chroni drewno i jest bardzo wydajny.

Zgłoś nadużycie #9 27 października 2017, 14:20

anetamor avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Zawsze sie przyda :D

Zgłoś nadużycie #10 12 grudnia 2017, 9:30

domowum avatar Posty: 17 Podziękowania: 1
Zależy jak duże jest mieszkanie. :) Ja posprzątałabym je sama, ale w trakcie generalnych porządków na wiosnę planuję zdezynfekować niektóre części - łazienkę i kuchnie. Przyda mi się pomoc osób doświadczonych. Ja znalazłam w sieci stronę http://dezpest.pl/uslugi/dezynfekcja/ i powoli zabieram się za planowanie wiosennych porządków i kosztorysu.