Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sprzątanie mieszkania

Zgłoś nadużycie #21 29 stycznia 2019, 19:57

wiolka2310 wiolka2310 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Temat dla specjalisty. Tylko i wyłącznie.

Zgłoś nadużycie #22 31 stycznia 2019, 20:44

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Też macie taki kłopot ze sprzątaniem jak ja? Nie mam po prostu na to czasu, więc chętnie skorzystam sobie z pomocy. Chyba zdecyduję się na firmę https://moppy.pl/ Mają bardzo fajną cenę i profesjonalną kadrę.

Zgłoś nadużycie #23 7 lutego 2019, 12:08

gabii avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
W kwestii sprzątania mieszkań to zdecydowanie Stanbest https://stanbest.pl/punkty/lublin/

Zgłoś nadużycie #24 14 marca 2019, 19:28

Janowski avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Moim zdaniem to jest bardzo dobre wyjście. Ja korzystam z usług sprzątających już od dłuższego czasu. Na samo słowo remont ciarki mnie przechodzą, bo kojarzy mi się z ogromnym bałaganem. Tak bardzo się cieszyłam, że nie musiałam tego wszystkiego sprzątać :D . Firma zajęła się sprzątaniem całego bałaganu - https://www.kastelnik.pl/sprzatanie-mieszkan-i-domow/

Zgłoś nadużycie #25 15 marca 2019, 15:39

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
W dzisiejszych czasach to nic dziwnego, że nie dajemy sobie rady ze sprzątaniem... Szybki tryb życia i ciągła praca raczej nie sprzyja sprzątaniu. Ja osobiście rozwiązuje ten problem tak, że korzystam z usług firmy sprzątającej https://moppy.pl/ :) Dzięki temu mój dom zawsze jest wysprzątany a ja nie muszę się zrywać z pracy, żeby ogarnąć dom na święta!

Zgłoś nadużycie #26 20 marca 2019, 9:53

agataD avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
No chyba sobie żartujesz, że szybki tryb życia, praca itd nie pozwala na wygospodarowanie odrobiny czasu na sprzątanie własnego domu. Wiesz co ja również pracuję, zajmuję się dziećmi itp, a jakoś zawsze znajdę te przysłowiowe parę minut dziennie i nie najmuje nikogo do sprzątania. Warto pomyśleć o wszelkich pomocach, które znacznie ułatwią nam te czynności. Ja np kupiłam sobie na superwnetrze.pl i to całkiem niedawno odkurzacz automatyczny bricola, który programuję i po kłopocie.

Zgłoś nadużycie #27 28 marca 2019, 19:56

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Ja w tym tygodniu muszę kupić nowy odkurzacz, ponieważ stary już się zepsuł. Słyszałam, że firma: https://www.rainbowodkurzacze.pl/ posiada odkurzacze naprawdę dobrej jakości i co istotne - bardzo nowoczesne, z wieloma fajnymi funkcjami. Ktoś z was posiada odkurzacz tej marki i może nieco szerzej wypowiedzieć się na jego temat?

Zgłoś nadużycie #28 28 marca 2019, 20:54

colkamin colkamin awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja mimo, że mam dużo zajęć zawsze znajduję czas by zetrzeć kurze, poodkurzać, zrobić pranie, prasować... Nie wyobrażam sobie nie posprzątać i siedzieć w takim bałaganie...

________________________________________________
http://www.wycenawlodarczyk.pl/oferta/

Zgłoś nadużycie #29 7 maja 2019, 10:34

bak_julia avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Posprzątać niestety trzeba. Zdecydowanie dobrze jest zaopatrzyć się w profesjonalną chemię. Osobiście zamawiam z Przyjaciółkami chemię bezpośrednio od producenta na http://generalfresh.pl i jesteśmy zadowolone ze swojego wyboru. Chemia działa, a ceny przystępne :)

Zgłoś nadużycie #30 14 lipca 2019, 13:03

Millenials avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
Dziewczyny wyżej mają rację. Też nie wyobrazam sobie siedziec w syfie w domu. Nie jestem pedantką, ale przy dzieciakach zawsze cos trzeba ogarnac. To tez kwestia wyszkolenia rodziny, bo u nas nie ma ze sprzata tylko rodzic, jak widze ze ktores sie nudzi, wyjmuje mu workowy zilan z szafy i gonie do odkurzania. Odkurzacz jest leciutki, wiec nawet ten najmłodszy sie nie przeciąży :D