Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sprzątanie mieszkania

Zgłoś nadużycie #51 2 marca 2020, 9:03

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Ja sprzątam regularnie :) Z doświadczenia wiem, ze dobry zestaw do sprzątania i porządna chemia znacznie przyspieszają i ułatwiają codzienne porządki domowe/ Jak już dzielimy się namiarami na sprawdzone firmy to zerknijcie sobie na https://mopy-ceg.pl/ . Porządne produkty w korzystnych cenach. Można tu liczyć na fachową obsługę i bardzo sprawną realizację zamówień.

Zgłoś nadużycie #52 5 marca 2020, 10:30

ariana avatar Posty: 468 Podziękowania: 0
To zadanie warto zlecić firmie sprzątającej. Oni mają sprzęt do sprzątania i doświadczenie w tego typu kwestiach. Poczytajcie o takiej opcji jak sprzątanie mieszkań i domów CityClean24: https://www.cityclean24.pl/sprzatanie-domow-i-mieszkan.html .

Zgłoś nadużycie #53 18 marca 2020, 21:37

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Sprzątanie, mycie wcale nie musi być takie złe ;) Jak się ma porządne środki czystości, w dodatku ekologiczne jak https://www.inco.pl/dzialalnosci/srodki-do-zmywania-naczyn to prace idą zdecydowanie lepiej i nie trzeba np. szorować garnków godzinami ;)

Zgłoś nadużycie #54 3 kwietnia 2020, 10:10

Arkadiusz1 avatar Posty: 196 Podziękowania: 1
Jasne, że tak. Dzisiaj można o wiele lepiej poradzić sobie z utrzymaniem czystości w Waszym mieszkaniu. Wiem, że ciekawe rady jesteście w stanie znaleźć w https://e-lubliniec.pl/artykuly/szybkie-sprzatanie-przed-swietami-jak-je-zorgani... więc warto tam poszukać informacji już teraz, szczególnie przed świętami :)

Zgłoś nadużycie #55 11 kwietnia 2020, 10:24

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Podczas sprzątania ważne jest kilka rzeczy, między innymi regularność, technika oraz środki czystości, z jakich korzystamy. Osobiście miałam już okazję przetestować różnego rodzaju produkty, w różnym przedziale cenowym, jednakże - najlepiej sprawdzają się te profesjonalne od https://www.proformula.com/pl/ Zerknijcie na ich ofertę, mam nadzieję że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.

Zgłoś nadużycie #56 11 kwietnia 2020, 18:00

prosacco.maximus prosacco.maximus awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Okna przed świętami trzeba umyć obowiązkowo. A potem znowu na Boże Narodzenie.

Zgłoś nadużycie #57 13 lipca 2020, 15:23

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Sprzątam mieszkanie co tydzień i muszę przyznać, że z tygodnia na tydzień jest to dla mnie coraz bardziej uciążliwe. Muszę chyba zainwestować w lepszy sprzęt, aby usprawnić sobie te porządki. Może taki odkurzacz > https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_7039 ? W końcu odkurzanie pochłania mi chyba najwięcej czasu, a dzięki takiemu lepszemu pójdzie mi to szybciej a pewnie jeszcze dokładniej odkurzę.

Zgłoś nadużycie #58 19 sierpnia 2020, 10:31

waldek avatar Posty: 70 Podziękowania: 0
Trzeba przynajmniej co jakiś czas dokładnie wyczyścić dywany, wykładzinę. W wypraniu tych elementów pomoże wypożyczalnia odkurzaczy piorących w Gdańsku http://e-wypozyczalnia.com.pl/narzedzia/narzedzia/odkurzacz-pioracy/ Profesjonalnym odkurzaczem uda się przywrócić idealną jakość nawet staremu dywanowi.

Zgłoś nadużycie #59 27 stycznia 2021, 15:11

Arkadiusz1 avatar Posty: 196 Podziękowania: 1
Na szczęście dzisiaj wcale nie musicie zajmować się tym na własną rękę. Jeśli macie takie możliwośći, to możecie zamówić usługi sprzątania. Warto jednak wiedzieć w pierwszej kolejności, jaki jest w ogóle zakres obowiązków sprzątaczki. Może się okazać, że niekoniecznie będzie to spójne z Waszą wizją. Właśnie dlatego zajrzyjcie do https://helphoo.com/pl/blog/jak-znalezc-sprawdzona-osobe-do-sprzatania i zdobądźcie na ten temat więcej informacji. Myślę, że w ten sposób podejmiecie znacznie korzystniejszą dla siebie decyzję.