Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

sprzątanie

Zgłoś nadużycie #21 14 maja 2018, 7:07

emilka8767 avatar Posty: 367 Podziękowania: 0
Mam zamiar wynająć kogoś do sprzątania biur, ale niestety nie wiem, na jaką firmę się zdecydować. W "oko" najbardziej wpadła mi chyba firma http://www.clarsystem.pl/ Co sądzicie? Może akurat tutaj miał ktoś okazję korzystać z ich usług?

Zgłoś nadużycie #22 28 czerwca 2018, 12:37

danieln111 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Nie znam tej firmy więc nie pomogę. Mogę za to polecić Ci firmę która już nie jednokrotnie zajmowała się sprzątaniem mojego biura i robiła to rewelacyjnie. Zerknij sobie na ich stronę http://www.creatioclean.pl i sprawdź ofertę.

Zgłoś nadużycie #23 12 lipca 2018, 17:18

neska avatar Posty: 145 Podziękowania: 0
Mówicie o sprzątaniu biur? To ja niestety nie pomogę. Ja sprzątam tylko u siebie w mieszkaniu i mam ten odkurzacz https://www.euro.com.pl/odkurzacze/hoover-telios-plus-te80pet.bhtml marki Hoover. Sami widzicie, że nie jest drogi, a uwierzcie mi na słowo, że świetnie się sprawdza.

Zgłoś nadużycie #24 20 września 2018, 22:19

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Jeśli mowa już o sprzątaniu, to jak sobie radzicie z utrzymaniem czystości w domu? Ja czasami mam z tym kłopot i czasami już nie daję rady, ale na szczęście wtedy z pomocą przychodzą potrzebna sprzęty i detergenty. Można je znaleźć np. na stronie https://www.leifheitsklep.pl/

Zgłoś nadużycie #25 11 października 2018, 8:40

edziak avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o sprzątanie to ja od dłuższego czasu stawiam na produkty https://organika.com.pl/. Mąż kupuje od tego producenta chemii gospodarczej kosmetyki do samochodu i któregoś razu przyniósł mi na wypróbowanie kilka preparatów. Szczególnie dobre są płyny do mycia szyb, świetnie sobie radzą ze smugami.

Zgłoś nadużycie #26 12 października 2018, 21:40

komosa avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o biura to raczej nie ma mowy o sprzątaniu przez jedną starszą pania Krysię. Ona raczej nie ogarnie dużej przestrzeni w jeden wieczor - ba! - nawet weekend to byloby dla niej za mało. A poza tym jednak w biurze trzeba byc dokladnym dlatego tez bym raczej postawila na profesjonalna firme tego typu https://www.hojoclean.pl/ Robi sie zlecenie na konkretny dzien, na konkretny adres - u nich to nawet niezależnie od miasta bo działają ogólnopolsko - i to wszystko. Robota bedzie robiona

Zgłoś nadużycie #27 10 stycznia 2019, 23:16

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
W sprzątaniu zdecydowanie najbardziej przydatny jest odkurzacz. Mimo to wielu z nas ciągle zapomina o wymianie filtra i niestety ja też :/ Na szczęście ostatnio sobie przypomniałam o tym, że wypada wymienić filtr i worek, więc zamówiłam sobie na https://www.acis.com.pl/ zapas właśnie tych artykułów. Cena była bardzo atrakcyjna, więc się opłacało :D

Zgłoś nadużycie #28 4 marca 2019, 12:01

ariana avatar Posty: 436 Podziękowania: 0
Wynajęcie firmy sprzątającej to bardzo wygodna opcja. Szczególnie jeśli chodzi na przykład o sprzątanie biur czy sprzątanie po remoncie. Polecam zapoznać się z ofertą tej firmy: http://sprzatanie-krakow.pl/firma-sprzatajaca/ . Moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja.

Zgłoś nadużycie #29 19 czerwca 2019, 12:02

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że jeśli mówimy o sprzątaniu biura, to na pewno dobrym rozwiązaniem będzie ozonowanie. U mnie w firmie takie ozonowanie przeprowadziła firma Airozone i na prawde dało to świetny efekt. Możecie być pewni, że po takim ozonowaniu w waszym biurze będzie się o wiele przyjemniej pracowało

Zgłoś nadużycie #30 14 sierpnia 2019, 18:02

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
Natomiast mnie interesowały nieco inne usługi z zakresu sprzątania i może ktoś z was będzie mi wstanie pomóc. Potrzebowałabym oczyścić mieszkanie po zmarłym tam dziadku. Nikt nawet nie wiedział kiedy doszło do zgonu, także rozumiecie jest to nagła i pilna sprawa. Myślę czy nie zgłosić się do firmy Vector, jak czytałam tutaj https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-po-zmarlych/ mają być naprawdę niezawodni. Polecacie?