Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

sprzątanie

Zgłoś nadużycie #31 21 września 2019, 17:55

Natla55 avatar Posty: 166 Podziękowania: 0
U mnie odkurzacz jest niezbędny, jeździ sobie codziennie, mam pure i9, ma fajny kształt więc dociera nawet w trudno dostępne miejsca, aplikacja jest prosta i działa bez zarzutu, w domu ze zwierzętami jest to sprzęt niezastąpiony i bardzo potrzebny.

Zgłoś nadużycie #32 6 października 2019, 21:58

Alina32 avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
W moim domu nie mogło zabraknąć odkurzacza. Mam 2 psy mnóstwo sierści oraz piachu. Kupiłam mocny odkurzacz na allegro w rozsądnej cenie Zilan workowy . I jest dla mnie numerem jeden .Nie ma lepszego odkurzacza Jest mały długi kabel i duża moc dla mnie ma wszystko czego potrzebuje

Zgłoś nadużycie #33 25 października 2019, 13:50

mamina avatar Posty: 245 Podziękowania: 0
A powiedzcie mi, jak u was wygląda sprzątanie w przypadku prowadzenia firmy sprzątającej? Z jakich środków czystości, chemii korzystacie? Ostatnio wpadło mi kilka dużych klientów, głównie szkoły i przedszkola. Chciałabym, aby ta współpraca była długotrwała i dlatego też szukam lepszej jakości chemii. Słyszałam, że wiele osób poleca tę linię Pro Formula. Mieliście już do czynienia z tymi produktami?

Zgłoś nadużycie #34 25 października 2019, 20:35

wowin avatar Posty: 171 Podziękowania: 0
Jeśli o sprzątanie w biurach chodzi to sprawdzi sie wam firma https://pmgcleaner.pl/ Pmg Cleaner to dobra, renomowana firma z Gdańska, my od lat korzystamy z ich usług i spisują się jak najlepiej. Do tego cenowo jest bardzo ok.

Zgłoś nadużycie #35 24 listopada 2019, 23:35

makakk avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
My z kolei korzystamy z poznańskiego Somi http://somi.pl/oferta/ To świetna firma, bardzo solidnie, dokładnie sprzątają, u nas sprawdzają się w 100 %. Spodobają wam się też ich dobre ceny.

Zgłoś nadużycie #36 24 stycznia 2020, 20:29

eurydyka avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Fajna i porządna firma sprzątająca z Gdańska to Euro-Podłoga-System https://www.eps-gdansk.pl/ Solidni fachowcy, dokładni i profesjonalni. O niczym nie trzeba im przypominać, sami o wszystkim pamiętają. Mają dobre ceny.

Zgłoś nadużycie #37 28 stycznia 2020, 8:26

robert_07 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Czyste biuro sprzyja w efektywności pracy. Jeżeli właśnie szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej do biura na terenie Poznania to warto rozważyć usługi https://utechclean.com.pl a na pewno nie będziesz rozczarowany poziomem usług.