Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

sprzęt gastronomiczny

Zgłoś nadużycie #1 19 września 2018, 12:17

Czechowska avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Siema! Gdzie kupujecie sprzęt gastronomiczny? Muszę doposażyć swoją kuchnię i nie bardzo wiem gdzie się udać, bo chciałabym kupić wszystko w jednym miejscu. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Zgłoś nadużycie #2 8 stycznia 2019, 17:24

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Jak masz kuchnie profesjonalną to możesz kupować w hurtowniach gastro albo bezpośrednio od producenta, niektórzy tak jak winterhalter taki sprzęt także wypożyczają i to jest super sprawa

Zgłoś nadużycie #3 10 stycznia 2019, 12:42

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Do prowadzenia biznesu gastronomicznego niezbędne jest odpowiednie wyposażenie. Tu nie ma miejsca na półśrodki - sprzęt musi być profesjonalny. Jeśli szukacie wydajnych pieców konwekcyjno-parowych to zerknijcie na stronę sklepu z wyposażeniem gastronomicznym Multigastro https://multigastro.pl/piece-konwekcyjno-parowe . Tu znajdziecie bogata ofertę urządzeń w różnych przedziałach cenowych.

Zgłoś nadużycie #4 21 września 2019, 17:30

Natla55 avatar Posty: 170 Podziękowania: 0
Ja jestem fanką sprzętów Electroluxa, jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, mam od nich piekarnik SteamBake z możliwością gotowania na parze co daje smaczne i zdrowe posiłki, nie trzeba się natrudzić, żeby szybko coś przygotować.

Zgłoś nadużycie #5 10 listopada 2019, 11:31

bierendaa avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Zdecydowaliście się na tego typu biznes? Jeżeli tak to oferta od https://www.trafinoil.pl także powinna was zainteresować. Tu będziecie mogli liczyć na dostawy świeżego oleju gastronomicznego, także skupują zużyty olej.

Zgłoś nadużycie #6 12 września 2020, 19:37

jjusti18 avatar Posty: 316 Podziękowania: 0
A sprawdzaliście również oferty https://liron-polska.pl ? Bo, tam też znajdziecie wiele ciekawych propozycji. Moja znajoma mówiła, że super jest ich maszyna do produkcji lodów. Właśnie tam taki sprzęt kupowała jakiś czas temu do swojej restauracji i jest bardzo zadowolona. Każdy klient sobie chwali lody u niej. Także super...