Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Stomatologia

Zgłoś nadużycie #21 19 marca 2019, 19:40

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
Moja mama ostatnio bardzo narzekała, bo zostało jej dosłownie kilka zębów :( Razem z siostrą wysłałyśmy ją do https://dentystaszczecin.eu/oferta/protezy-zebowe-szczecin/ na konsultację w sprawie protetyki stomatologicznej. Okazało się, że zrobiono jej naprawdę świetną protezę! Wygląda bardzo naturalnie a mama w końcu może jeść ze smakiem :)

Zgłoś nadużycie #22 30 maja 2019, 11:35

domownikja avatar Posty: 124 Podziękowania: 0
Jeżeli szukasz odpowiedniego stomatologa to polecam Ci https://lekarzebezkolejki.pl/dentysta-stomatolog/warszawa znajdziesz w stolicy najlepszych stomatologów w swoim fachu. Na pewno warto się będzie wybrać własnie tutaj jak najszybciej z bólem zębów.

Zgłoś nadużycie #23 10 czerwca 2019, 14:01

TakaSobie avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Leczenie zębów to poważna sprawa dlatego koniecznie trzeba skorzystać z dobrego gabinetu. Jeśli zależy Wam na kompleksowych usługach stomatologicznych to zerknijcie na ofertę Centrum Implantologii i stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej z Krakowa https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Tu możecie skorzystać z profesjonalnej diagnostyki oraz zabiegów leczniczych.

Zgłoś nadużycie #24 21 czerwca 2019, 9:59

Artetas avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Skomplikowane zabiegi stomatologiczne wymagają odpowiednich umiejętności od dentystów, a także i nowoczesnego sprzętu. W operacjach i zabiegach często przydaje się zdjęcie tomograficzne. Jeżeli wasz dentysta takiego sobie zażyczy to zajrzyjcie na https://tomo3d.pl Tu wykonują także tomografie 3D

Zgłoś nadużycie #25 22 lipca 2019, 16:23

mamina avatar Posty: 115 Podziękowania: 0
A kojarzycie taki gabinet stomatologiczny Jadczyk w Szczecinie? Widziałam na ich stronie https://jadczyk.pl/nasze-uslugi/chirurgia-stomatologiczna/ że również wykonywane są tam usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej, takie jak usuwanie zębów czy też zamykanie zatoki szczękowej. Ja mam dwa zęby do usunięcia i szukam jakiegoś dobrego chirurga, czy to będzie dobry wybór?

Zgłoś nadużycie #26 25 lipca 2019, 23:31

lubiekawe avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o protetykę polecam gabinet http://drkubica.pl. Indywidualnie dobierają kolor, by był naturalny, a kształt zębów do rysów twarzy. Każdą protezę wykonują ręcznie w laboratorium, to prawdziwi profesjonaliści.

Zgłoś nadużycie #27 1 sierpnia 2019, 1:12

dell1 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam was. Niedawno temu przeprowadziłem się do Krakowa i szukam tutaj dobrego ortodonty, ale nie potrafię się zdecydować, bo ofert jest bardzo wiele. Swoją drogą to jedna przykuła moją uwagę https://www.dentocentrum.pl/ortodoncja ale nie wiem co o niej sądzić. Pomozecie w temacie?