Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Stomatologia

Zgłoś nadużycie #31 19 stycznia 2020, 17:19

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Zaufanie mam jedynie do sprawdzonych stomatologów. Od kilku lat chodzę w Warszawie do https://www.dentalfraternity.pl/oferta/implanty-zygomatyczne/, miałem tam nawet robione implanty zygomatyczne, które są stosunkowo skomplikowanym zabiegiem, a wszystko poszło gładko i sprawnie.

Zgłoś nadużycie #32 20 stycznia 2020, 6:12

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Dobrze trafić w dobre miejsce. Ja za namową i poleceniem znajomej trafiłam z moim synkiem do www.stomatologia-kaniut.pl. Nie żałuję, mają tam takie wspaniałe podejście do dzieci, że mój mały chodzi tam zupełnie spokojny.

Zgłoś nadużycie #33 14 lutego 2020, 21:13

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Warto udać się do sprawdzonego Gabinetu Stomatologicznego. Ja świetną pomoc otrzymałam u www.ferreus.pl. Odbudowano mi profesjonalnie całkowicie koronę zęba. Nareszcie nie wstydzę się uśmiechać. Korzystam z ich usług regularnie, gdy tylko jest potrzeba.

Zgłoś nadużycie #34 7 marca 2020, 13:11

sandrafashion avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
czesc

Zgłoś nadużycie #35 15 marca 2020, 17:29

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
A czy wiecie może coś na temat placówki stomatologicznej https://dentysta.eu/o-gabinecie ? Bo niby słyszałam pozytywne opinie na ich temat, ale wolałabym się coś więcej jeszcze dowiedzieć? Czy wiecie jakie tam znieczulenie podaje dentysta Gliwice ? Czy leczy bezboleśnie?

Zgłoś nadużycie #36 20 marca 2020, 11:42

april52 avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Przeglądy profilaktyczne powinny być robione regularnie, żeby nie dopuścić do zepsucia zębów. Stomatolog Jaworzno https://stomatolog-jaworzno.pl/ wykorzystuje leczenie bez wiertła przy minimalnie inwazyjnym opracowywaniu ubytków w zębach stałych i mlecznych, oczyszczaniu wewnętrznych powierzchni koron z cementu czy przygotowaniu bruzd do lakowania.

Zgłoś nadużycie #37 18 kwietnia 2020, 14:40

bate avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Ja od jakiegoś roku przepisałam całą rodzinę do rodzinnego gabinetu stomatologicznego Famidental w Oławie http://famidental.pl/. Najpierw ja tam poszłam z niesamowitym bólem zęba i miałam leczenie kanałowe i byłam zaskoczona tak dobrym poziomem leczenia, sympatyczną obsługą i ogólną miła atmosferą i teraz już całą rodziną tu chodzimy, warto było zmienić dentystę, polecam.

Zgłoś nadużycie #38 22 lipca 2020, 13:53

Arkadiusz1 avatar Posty: 173 Podziękowania: 1
Ale tutaj w ogóle nie ma co gadać. Jeśli chcecie świadczyć usługi na odpowiednim poziomie, to powinniście zawsze się doszkalać. Wiadomo, że jeśli będziecie mieli umiejętności, które zdobędziecie na takich szkoleniach jak https://www.akademiastomatologii.edu.pl/szkolenia/chwyc-endodoncje-za-rogi-nowoc... to o wiele prościej będzie Wam odpowiednio zadbać o pacjentów. To ważna rzecz, sprawdźcie to sami.

Zgłoś nadużycie #39 12 listopada 2020, 12:44

aszka avatar Posty: 468 Podziękowania: 0
A tutaj https://stomatologia-osowa.pl/ już zaglądaliście? Jest tam bowiem namiar na naprawdę profesjonalny gabinet stomatologiczny. Oferuje bowiem różne usługi dopasowane do konkretnych potrzeb i problemów. Należy bowiem pamiętać, że uśmiech jest naszą wizytówką i trzeba o niego dbać. Ważna jest profilaktyka, ale również szybkie reagowanie na problem.