Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Strach przed dentystą

Zgłoś nadużycie #11 15 maja 2019, 16:52

ariana avatar Posty: 92 Podziękowania: 0
Nie ma czego się bać. Wystarczy po prostu wybierać sprawdzone rozwiązania. Polecam Ci na przykład taką opcję jak dentysta lublin: https://zagielmed.pl/ . Tam na pewno nikt Ci krzywdy nie zrobi :)

Zgłoś nadużycie #12 22 maja 2019, 10:47

bierendaa avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Każdy dorosły ma przynajmniej takiego małego stracha przed wizytą u dentysty, ja też mam, ale nie jest to wiadomo taki strach, przez który nie chodzę do dentysty :D Gorzej na pewno jest z małymi dziećmi, ale też trzeba jakoś przekonać do wizyty u stomatologa. Poczytajcie sobie na https://www.sunstargum.com/pl/blog/fluoryzacja-zebow.html o fluoryzacji zębów. Pewnie mieliście też taki zabieg u siebie robiony. Zobaczcie czy warto postawić na to i u waszych dzieci.

Zgłoś nadużycie #13 22 maja 2019, 15:15

mpire avatar Posty: 327 Podziękowania: 0
Nie masz czego się bać. Odkąd chodzę do dentysty, nie zdarzyło się, abym czuła jakikolwiek ból - wszystko to za sprawą dobrych preparatów przeciwbólowych oraz znieczuleń, które są aplikowane przed jakimikolwiek zabiegami. Udaj się do dobrego gabinetu dentystycznego, na przykład https://dental-team.pl/ortodoncja/cennik-ortodoncja/ poproś o przegląd jamy ustnej, a zobaczysz, że nie masz się czego obawiać.

Zgłoś nadużycie #14 9 czerwca 2019, 20:15

Grardonyth avatar Posty: 461 Podziękowania: 1
Dentysty wcale nie trzeba się bać! Wystarczy wybrać dobrego stomatologa :) Ja miałam ostatnio do usunięcia ósemki i też się bardzo bałam... Na szczęście trafiłam do https://justynapol.pl/uslugi/chirurgia-stomatologiczna/ , gdzie znają się na rzeczy :) Zęby zostały bardzo szybko i sprawnie usunięte, dzięki czemu nic mnie nie bolało!