Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Strach przed dentystą

Zgłoś nadużycie #41 17 kwietnia 2020, 14:29

wirer avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
A jakoś nigdy nie bałam się chodzić do dentysty, może dlatego, że zawsze trafiałam do dobrych stomatologów. Jak zamieszkałam w Gdańsku, to zaczęłam chodzić do gabinetu stomatologicznego IZADENT https://izadent.pl/#oferta i tam bardzo dobrze zajmują się moimi zębami, przeszłam tam już leczenie kanałowe, usuwanie kamienia i nawet zdecydowała się na wybielanie lampą Beyond, polecam, lepiej trafić nie mogłam.

Zgłoś nadużycie #42 3 maja 2020, 16:59

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Chyba większość osób boi się dentysty. Ja zawsze lubiłam chodzić na wizyty i nigdy nie uciekałam z gabinetu :D Ostatnio trafiłam na tą klinikę stomatologiczną https://dental-team.pl/uslugi/implantologia/ i chyba zapiszę się tam na implanty. Od dawna marzą mi się implanty górnych zębów.

Zgłoś nadużycie #43 8 maja 2020, 20:02

Szrutka avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Trzeba to jakoś przeboleć i tyle. Do dentysty trzeba chodzić nawet jak nic wam się nie dzieje, przynajmniej kontrolnie ;) Warto sobie sprawdzić tu propozycje od https://dentistica.pl Jeżeli jesteście z Warszawy to będziecie mogli w tym miejscu załatwić wiele waszych problemów z zębami.

Zgłoś nadużycie #44 12 maja 2020, 15:24

Pokrzywa avatar Posty: 178 Podziękowania: 0
Bałam się kiedyś na potęgę. Wyjście do stomatologa okupywałam stresem, wręcz depresją. To konsekwencja leczenia w dzieciństwie. Leczenia pełnego bólu. Nie miałam szczęścia do dentysty. Aktualnie nie ma już we mnie strachu. To zasługa stomatologa Wrocław https://witadent.pl/ . Bardzo profesjonalnie podchodzą do leczenia. Dzieci to nawet dostają znieczulenie bezigłowe, aby tylko zminimalizować ból.