Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

studia informatyczne dobry wybór?

Zgłoś nadużycie #1 3 czerwca 2018, 15:01

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
Hej,

Mój syn, zdecydował,że będzie studiować studia informatyczne na wszib, tu http://www.wszib.edu.pl/informatyka/ chcę wiedzieć czy to dobry wybór dla niego oraz jak ja jako rodzic mogę mu pomóc w tej nowej, życiowej sytuacji. pozdrawiam ella

Zgłoś nadużycie #2 23 czerwca 2018, 13:46

lipstiik avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
A czy szkoła policealna nie jest lepszą alternatywą do studiów: https://zak.edu.pl/aktualnosci/9659-szkola-policealna-alternatywa-dla-uczelni-wy... ? Mamy przynajmniej po niej fach w ręku a to bardzo się liczy ostatnio na rynku pracy. Osobiście uważam, że posiadanie zawodu zamiast skończonych stdiów jest bardziej wartościowe.

Zgłoś nadużycie #3 11 sierpnia 2018, 22:35

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Samorozwój to ważna sprawa, w życiu przydają się studia, oraz liczne kursy. Przeczytasz o tym wszędzie, ja często przeglądam bloga http://www.goforchange.pl/oprocentowanie-kredytu-gotowkowego/ w celu dowiedzenia się nowych rzeczy na temat biznesu i studiów.

Zgłoś nadużycie #4 14 sierpnia 2018, 23:13

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Najprędzej dowiesz się czegoś przydatnego na ten temat za pomocą bloga http://www.ruszglowa.pl/umowa-o-dzielo-przyklad/ dla mnie on bardzo pomaga w kwestiach biznesowych, ale są tam podejmowane również tematy szkoleń, lub kursów.

Zgłoś nadużycie #5 15 sierpnia 2018, 17:50

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Moje studia udało mi się wybrać przy pomocy artykułów, które są na blogu http://blogbiszopa.pl/praca-masazysta/ są bardzo przydatne, jeżeli ktoś się waha nad wyborem studiów, lub nie jest pewny, czy chce w ogóle na nie iść.

Zgłoś nadużycie #6 23 września 2018, 17:59

mosek avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Według mnie jak najbardziej. Dzięki takim studiom łątwiej o prace w odbrej firmie takaiej jak np. ItMagination - https://www.absolvent.pl/pracodawcy/profil-itmagination/opinie#/. Dodatkowo w branży It możliwości rozwoju są duże.

Zgłoś nadużycie #7 11 października 2018, 13:46

Jasmin avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Zależy gdzie, ale tak, to dobry wybór, jeżeli będziemy pracowali też dużo w domu.

Zgłoś nadużycie #8 17 grudnia 2018, 13:31

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Ja uważam, że bardzo dobry. Zerknij sobie tu www.wsos.edu.pl
i poczytaj na jakie kierunki i gdzie warto pójść. W dzisiejszych czasach studia informatyczne to super wybór i według mnie na pewno warto je skończyć. Praca powinna być pewna, bo informatyków tych dobrych brakuje.

Zgłoś nadużycie #9 18 grudnia 2018, 11:19

browka browka awatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Sam kierunek jest bardzo dobry, pytanie tylko, czy syn ma predyspozycje do szybkiego przyswajania technicznej wiedzy. Jednak informatyk musi się orientować w zagadnieniach technicznych, językach programowania, funkcjonalności komputerów - nie wystarczy tylko klikać i mieć nadzieję, że coś się uda. Jeśli syna naprawdę to interesuje, to myślę, że spokojnie da sobie radę i potem będzie mieć łatwo na rynku pracy. Ciągle występuje deficyt specjalistów, więc informatycy mogą przebierać w ofertach do woli.

Zgłoś nadużycie #10 20 marca 2019, 1:25

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Nie sądzisz, że lepiej robić w życiu to co Cię interesuje? Jeżeli lubisz informatykę, to po prostu idź na ten kierunek i nie patrz ciągle na za i przeciw. Musisz się jeszcze sporo nauczyć, poczytaj sobie trochę teksty ze strony Marii Bucardi https://bucardimaria.com/publikacje/ a dowiesz się co tak naprawdę jest ważne w życiu.