Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Studia - tak czy nie?

Zgłoś nadużycie #21 16 października 2018, 23:05

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Inwestowanie będzie znanie prostsze jeżeli będziesz znać wszystkie podstawy. W tym celu ja polecam blog https://www.biznes.info.pl/kryptowaluta-co-to-jest-i-jak-jej-uzywac/ bo jest naprawdę fachowo prowadzony i nawet osoby nie mające pojęcia o inwestowaniu go zrozumieją.

Zgłoś nadużycie #22 17 października 2018, 13:19

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Ja uważam, że tak. Ale warto sprawdzić jakie kierunki są przyszłościowe. Ostatnio czytałam artykuł tutaj http://www.teenlife.pl/article,filologia-polska-uczelnie-w-warszawie-opinie.html
o tym, że filologia polska staje się teraz popularnym kierunkiem.
Jeżeli lubisz czytać i obcować z językiem polskim to myślę, że ten kierunek będzie dla Ciebie idealny. Generalnie studia warto dobrze przemyśleć, żeby studiować to co naprawdę Ci się w życiu przyda.

Zgłoś nadużycie #23 23 listopada 2018, 10:29

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
W zarobieniu pieniędzy teraz bardzo mocno pomaga internet, dzięki niemu można zarabiać nawet kilkukrotnie więcej, a wszystko to zostało dobrze przedstawione na blogu http://www.plenergia.pl/jak-napisac-wstep-i-zakonczenie-pracy-licencjackiej/

Zgłoś nadużycie #24 5 grudnia 2018, 17:56

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Jestem zdania, że odkładanie studiów nie jest dobrym pomysłem. Jeśli natomiast chodzi o wybór kierunku to jeśli interesujesz się finansami i rachunkowością, możesz spróbować swoich sił na specjalności Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie na UTH. Podczas toku studiów realizowane są tutaj przedmioty związane m.in. ze strategiami podatkowymi i ubezpieczeniowymi, funduszami strukturalnymi, rachunkowością w praktyce oraz portfelem inwestycyjnym. Według mnie to naprawdę solidna dawka wiedzy i praktycznych umiejętności, które niezbędne są na rynku pracy. Na https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/magisterskie/finanse-i-rachunkowosc/zarzad... możesz sprawdzić szczegóły. ;)

Zgłoś nadużycie #25 14 grudnia 2018, 14:51

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
No pewnie, że tak. Nawet się nad tym nie zastanawiaj. Studia zawsze się przydadzą.
W przerwach możesz sobie czytać http://3miejski.pl/ tego typu strony i jakoś przetrwasz te kilka lat. Ja skończyłam studia i choć nie pracuję w zawodzie zawsze mogę uczyć się dalej :)

Zgłoś nadużycie #26 19 grudnia 2018, 13:25

klimacik klimacik awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Zależy, co chcesz robić w życiu. Bo można dostać niezłą posadę bez studiów, ale z mnóstwem przydatnych umiejętności, albo mieć dyplom i pracować za parszywe pieniądze. Poczytałbym najpierw opinie ludzi w internecie w obu przypadkach i wtedy podjął tą decyzję. Czy jest jakiś kierunek, który nas interesuje? A może znamy się na dziedzinie, której jeszcze nie uczą na uniwersytetach? Zrób rozpoznanie.

Zgłoś nadużycie #27 24 grudnia 2018, 10:34

Tymon74 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Jestem jak najbardziej za studiami. Inwestowanie w siebie to bardzo ważna rzecz. Warto również wybrać ciekawy kierunek. Według mnie niezwykle interesujące jest Bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalnością Kryminologia i kryminalistyka. Studia te dostępne są na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Przygotowują one do pracy w operacyjnych oraz dochodzeniowo-śledczych organach ścigania. Jeśli ktoś interesuje się taką pracą i taką tematyką to jak najbardziej polecam. Na https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/kryminologia-i-kryminalistyka/ można zobaczyć szczegóły.

Zgłoś nadużycie #28 24 grudnia 2018, 12:25

Tapioka3 Tapioka3 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Sądzę, że warto ten temat zostawić specjaliście. Wielu trudności można sobie dzięki temu oszczędzić.

Zgłoś nadużycie #29 28 grudnia 2018, 23:38

Wiki22 avatar Posty: 166 Podziękowania: 0
Jeśli chcesz studiować, czegoś się nauczyć, a przy tym zdobyć wykształcenie to nie ma się nad czym zastanawiać. Natomiast jeśli idziesz na studia po to, aby "dostać papierek" albo "znaleźć lepszą pracę" to nie widzę w tym sensu...

Zgłoś nadużycie #30 30 grudnia 2018, 10:13

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Jesli chcesz studiować to dlaczego nie? Moim zdaniem warto jeśli masz kierunek który cię fascynuje. Gdybyś potrzebował pomocy w napisaniu pracy licencjackiej lub magisterskiej zajrzyj na https://www.e-statystyka.com.pl/ W ofercie tej firmy znajdziesz analizy statystyczne do prac magisterskich, ankiety online i korekty językowe tekstów,