Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Studia - tak czy nie?

Zgłoś nadużycie #41 12 listopada 2019, 19:31

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Doświadczenie jest ważne, ale nauka też. Jeśli uważasz, że studia w Polsce są nic niewarte to np. na https://studiawanglii.pl/ jest możliwość podjęcia studiów w Anglii na wielu uczelniach. Ja nadal jestem zdania, że żeby studia mały sens jest potrzebna chęć nauki i rozwoju. Każdy kto je ma zdobędzie i wiedze i doświadczenie.

Zgłoś nadużycie #42 13 listopada 2019, 10:07

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Dzisiaj to już chyba nie ma najmniejszego znaczenia. To już nie te czasy, kiedy studia, były gwarantem dobrego zatrudnienia.

Zgłoś nadużycie #43 20 listopada 2019, 22:19

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Również uważam, że Kraków to świetne miejsce do studiowania. A jak będziecie szukali pokoju w akademiku to warto zwrócić uwagę na https://unibase.pl/ ponieważ są to właśnie prywatne akademiki, jednak jak się przekonacie sami w bardzo dobrych cenach i warunkach w porównaniu do tych uczelni. Sama na nich postawiłam i nie żałuję, ponieważ mamy z przyjaciółką fajny pokój i to w niezłej cenie ;)

Zgłoś nadużycie #44 21 listopada 2019, 8:04

Suwka avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
To zalezy na co chcesz isc i czy masz pomysl na swoja przyszlosc. Isc na studia tylko po to zeby isc, do tego jeszcze na jakis bezuzyteczny kierunek to glupota.

Zgłoś nadużycie #45 10 grudnia 2019, 18:59

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Pewnie, ze tak :) ja to czasem się śmieję, ze należe do tych wiecznych studentów :) najpierw zrobiłam licencjat, potem magistra a teraz od pazdziernika poszłam na studia podyplomowe, tym razem na zarządzanie prawem medycznym. Tego typu specjalistów nigdy za wiele :) Wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną bo szkoła ma długie tradycje i cieszy się dobra opinią wśród studentów i absolwentów.

Zgłoś nadużycie #46 15 grudnia 2019, 18:51

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Zależy co chcesz w życiu robić. Jeśli jest to zawód, który wymaga ukończenia studiów to tak, musisz na nie iść :) Ja w przyszłym roku planuję zacząć informatykę http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/informatyka , gdyż uważam że jest to ciekawa rzecz, poza tym bardzo łatwo o pracę z dyplomem dobrej uczelni ;)

Zgłoś nadużycie #47 4 marca 2020, 23:00

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Jakbyście mieli trudności z napisaniem pracy magisterskiej to tu podrzucam wam stronę, gdzie znajdziecie fachową pomoc w temacie. https://www.e-konsultacje.net/ Zajmą się napisaniem pracy albo opracowaniem planu, konspektu, znalezieniem bibliografii czy też opracowaniem kwestionariusza ankiety, wywiadu a nawet korektą gotowej pracy. Bardzo dobrzy fachowcy, ja oceniam ich jak najlepiej.

Zgłoś nadużycie #48 15 marca 2020, 20:55

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Bardzo dobra jest Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie. Tu macie studia I stopnia https://wsgk.com.pl/studia-i-stopnia/ Siostra niedawno skończyła tam administrację i już pracuje w zawodzie i całkiem przyzwoicie zarabia. Uczelnia ma dobre opinie, poczytajcie o niej sobie.