Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Studia w Warszawie.

Zgłoś nadużycie #1 19 maja 2016, 12:51

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Witam.
Co myślicie o studiach na kierunek architektura wnętrz? Na WSEiZ można się na niego zapisać http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/architektura-wnetrz .Moją pasją jest projektowanie wnętrz. Myślicie, że warto? Może ktoś coś innego studiował na tym wydziale?

Zgłoś nadużycie #2 15 czerwca 2016, 15:11

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
To jest bardzo dobry kierunek studiów teraz. Ciekawy i rozwijający :)

Zgłoś nadużycie #3 23 marca 2018, 14:52

malami44 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Myślę, że podstawa to wybierać kierunek studiów, który choć trochę nas interesuje. Dużym błędem jest sugerowanie się jakimiś trendami czy opiniami znajomych bo to największy błąd jaki można zrobić. Ja wybrałam studia detektywistyka na WSB: http://www.wsb.pl/torun/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/detek... i jestem zadowolona z wyboru mimo, że bardzo mi odradzano.

Zgłoś nadużycie #4 26 marca 2018, 13:43

wejdyn avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
martusiann napisał(a):
Witam.
Co myślicie o studiach na kierunek architektura wnętrz? Na WSEiZ można się na niego zapisać http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/architektura-wnetrz .Moją pasją jest projektowanie wnętrz. Myślicie, że warto? Może ktoś coś innego studiował na tym wydziale?


Według mnie najlepsze są techniczne studia, wtedy najłatwiej znaleźć pracę!

Zgłoś nadużycie #5 16 lipca 2018, 10:30

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Architektura wnętrz to bardzo ciekawy, rozwijający kierunek. W swojej ofercie posiada go Uczelnia Techniczno-Handlowa. Obejmuje on rewelacyjną specjalność – Home Design (https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/architektura-wnetrz/home-desi...). W ciągu 6 semestrów nauki student rozwija umiejętności wizualizacji koncepcji twórczych oraz posługiwania się komputerowymi narzędziami projektowania. Może brać udział w złożonych projektach, bądź prowadzić własną działalność związaną z projektowaniem wnętrz. Warto spojrzeć na szczegóły. ;)

Zgłoś nadużycie #6 15 sierpnia 2018, 17:44

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Teraz jest ogromny wybór i bez problemu można przebierać między studiami, gdy ja poszukiwałem tych najodpowiedniejszych dla mnie, to znalazłam wiele informacji na http://blogbiszopa.pl/kredyt-mieszkaniowy-bez-wkladu-wlasnego/

Zgłoś nadużycie #7 17 marca 2020, 12:21

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Większe miasta dają dużo możliwości jeżeli chodzi o wybór uczelni, dobrej uczelni. Dlatego też wiele osób wyprowadza się z domu na czas studiów. Jeżeli już studiujecie to powinniście zerknąć sobie na https://editor.goodwrite.it/ Ich edytor tekstu będzie bardzo pomocy przy pracach zaliczeniowych. Szybko posprawdzacie tak literówki, błędy, te zostaną same poprawione.

Zgłoś nadużycie #8 1 maja 2020, 15:03

adela104 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Jeśli w Warszawie chcesz rozpocząć naukę na studiach wyższych , zajrzyj na ofertę uczelni https://vizja.pl/studia-wyzsze,w1.html . Mają dużo ciekawych kierunków. Oferują zarówno studia dzienne jak i zaoczne. Warto wziąć pod uwagę ofertę tej uczelni.

Zgłoś nadużycie #9 28 grudnia 2020, 12:43

patrycjusz avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
A zainteresuj się może kostiumografią i tematami pokrewnymi, tutaj http://interaktywna.pl/spoleczenstwo/kariera/ucz-sie-w-mskpu-i-zostan-kostiumogr... fajnie opisano te kierunki na studiach.