Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Studia

Zgłoś nadużycie #51 14 marca 2020, 18:29

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Oczywiście, że warto studiować, ale trzeba dobrze obmyślić sobie kierunek, bo humaniści mają teraz często problem z pracą. Ja studiowałem prawo urzędnicze w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia i jestem zadowolony, to bardzo dobry kierunek, po nim znajdziecie pracę, to jest konkret.

Zgłoś nadużycie #52 17 marca 2020, 9:24

frami.melba avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Studia są ważnym etapem w życiu człowieka, to czas nauki ale też zawierania nowych znajomości.

Zgłoś nadużycie #53 18 marca 2020, 16:00

wilton59 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Studia to ważny etap w życiu, warto ten czas maksymalnie wykorzystać.

Zgłoś nadużycie #54 19 marca 2020, 10:29

claude.farrell avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Studia to naprawdę wspaniały czas, można wiele się nauczyć, zdobyć jakieś nowe doświadczenia.

Zgłoś nadużycie #55 18 lipca 2020, 17:56

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Studia to wspaniały okres. Moje trzy lata na licencjacie przeleciały w mgnieniu oka. Niestety przeprowadzamy się do Krakowa i magisterkę muszę zrobić gdzieś tam. Nie znam się na tamtejszych uczelniach, ale zainteresowała mnie ta > https://www.wszib.edu.pl/ i szczerze zastanawiam się czy warto tam studiować ? Mają bardzo ciekawe kierunki, których zdecydowanie brakowało u nas na śląsku.

Zgłoś nadużycie #56 19 sierpnia 2020, 8:47

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
Aby dostać się na wymarzone studia trzeba się zdać dobrze maturę, taka jest prawda. Wiadomo, że niektóre przedmioty są cięższe. A jak z nimi wiążemy przyszłość, to tym bardziej musimy dobrze wszystko wykuć. Dlatego warto zdecydować się na kursy maturalne chemia Kraków https://wykladymaturalne.pl/kursy-maturalne-chemia/ itp. W ten sposób możemy nauczyć się dodatkowych wiadomości lub je powtórzyć.

Zgłoś nadużycie #57 9 września 2020, 21:45

Wiki79 avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Moim zdaniem podążanie za własnymi pasjami jest niezwykle istotne! To właśnie wizja tego, że możemy zarabiać wykonując to co lubimy może nas naprawdę uskrzydlać! O czym jednak warto pamiętać? W dzisiejszych czasach niezależnie od wybranego zawodu, niezwykle ważna jest umiejętność porozumiewania się w języku obcym, przynajmniej jednym. Dlatego czy na to w trakcie studiów czy pracy, ale zdecydowanie im wcześniej tym lepiej, warto skorzystać z dodatkowych korepetycji https://buki.org.pl/ Oczywiście nie musi to być wyłącznie język angielski, wybór jest przeogromny! :)

Zgłoś nadużycie #58 18 listopada 2020, 11:30

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto wybrać się na studia. Wiele kierunków ma w swojej ofercie Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego: https://www.pusb.pl/ . Zapoznajcie się z nimi, a na pewno znajdziecie coś dla siebie.