Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Studnia głębinowa...

Zgłoś nadużycie #1 25 lutego 2018, 22:30

mpire avatar Posty: 483 Podziękowania: 1
Chciałbym mieć własne ujęcie wody, studnię głębinową. Czy moglibyście polecić mi firmę, w której mógłbym zaopatrzyć się w maszyny wiertnicze, bez których nie jestem w stanie wykonać odwiertu> Natknąłem się ostatnio na ofertę http://staltechnika.pl/oferta/wiertnice-do-geotechniki-pod-studnie/ - czy warto z niej skorzystać?

Zgłoś nadużycie #2 22 marca 2019, 17:23

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
W obecnych czasach, stawiając na ekologię i działanie zgodne z duchem Matki Natury warto poświęcić nieco czasu na poszukiwanie rozwiązań ekologicznych i przyjemnych. Posiadanie studni głębinowej to świetna alternatywa. Firma http://wiercenie-studni-malopolska.pl/ działa w tym zakresie i chętnie podejmie się tego działania.

Zgłoś nadużycie #3 31 grudnia 2019, 12:01

glacier glacier awatar Posty: 23 Podziękowania: 0
A mi się wydaje, że najlepsi w tym są https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/uslugi-geologiczno-wiertnicze/wiercenia-hydro... . Działają na rynku już od dawna, dzięki czemu nie ma żadnych problemów w wykonaniu zlecenia. Poza tym działają bardzo szybko i sprawnie. Jak najbardziej się nadają do takich rzeczy.

Zgłoś nadużycie #4 6 lutego 2020, 17:29

stye avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Legalizacją studni zajmuje się fajna firma w Olsztynie Geoxx https://geoxx.pl/. U mnie robili akurat operat wodno-prawny i własnie projektowali i dokumentowali studnię głębinową. Praca z nimi należała do przyjemnych, bardzo rzetelna firma, która wie co robi, do niczego nie można się przyczepić, polecam.