Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sylwestrowe plany?

Zgłoś nadużycie #11 17 października 2018, 15:20

maniek avatar Posty: 36 Podziękowania: 3
Właściwie to można by już myśleć o sylwestrze. To nie jest aż tak odległy czas ;) Raczej nie połączę wyjazdu z nartami (bo te i tak planuje w późniejszym terminie) ale w Wytwórni Wypraw, o której tu wyżej pisaliście, kilka fajnych tematów sylwestrowych jest. Lwów, Kijów, Sarajewo, Moskwa, Słowenia, Węgry i inne miejsca. Tylko co wybrać :) Słoweńskie Alpy wydają się ciekawym pomysłem.

Zgłoś nadużycie #12 4 listopada 2018, 12:57

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
Ja w tym roku planuję wyjazd na rodzinnego sylwestra nad morze do Primavery w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/sylwestrowa-noc-gwiazd-scena-18-ujeci... . Od paru lat siedzimy w domu ze względu na dzieci ale szczerze to mam już tego trochę dość. Szukałam właśnie takiego miejsca, w którym można spędzić czas w sylwestra także z dziećmi i trafiłam na stronę Primavery. Jak dla mnie to super rozwiązanie - dzieciaki będą miały super zabawę a my także się pobawimy. W końcu!

Zgłoś nadużycie #13 5 listopada 2018, 14:29

eoweow eoweow awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Warto poszperać w tym zakresie w Internecie. Powinno się znaleźć wiele interesujących informacji.

Zgłoś nadużycie #14 12 listopada 2018, 16:56

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Mam już dość mocno sprecyzowane plany na Sylwestra, wybieram się na Mazury do Albizji, http://albizja.pl/ oni co roku organizują fantastyczne imprezy Sylwestrowe

Zgłoś nadużycie #15 22 listopada 2018, 18:52

Emilka1 avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Ja przywitam Nowy 2019 Rok w szczególnie wyjątkowym i prestiżowym miejscu. Będzie to Restauracja Akademia w Warszawie. Razem z mężem i naszymi bliskimi przyjaciółmi. Czeka nas wykwintna kolacja oraz szalona zabawa do rana. Obsługa lokalu jest tak pomysłowa, że zaskoczy nas na pewno szerokim wachlarzem niesamowitych atrakcji. Cudownie będzie spędzić ostatnie chwile tego roku w tak cudownym lokalu.

Zgłoś nadużycie #16 2 grudnia 2018, 17:52

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
My z przyjaciółmi zaplanowaliśmy zabawę w hotelu w Jastkowie, gdzie będzie impreza w stylu kubańskim - http://www.inbetween-hotel.pl/ofertyspecjalne/sylwester-w-rytmie-havana . Już nie mogę doczekać się salsy! ;) A na pewno będzie menu od Szefa Kuchni, tancerze, barmani, klimat Havany. Zapowiada się super zabawa, a są jeszcze wolne miejsca więc łapcie i Wy ;)

Zgłoś nadużycie #17 6 grudnia 2018, 12:56

okularnica avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Ja w tym roku będę szaleć w sylwestra na stoku. Kupiłam już sobie całe wyposażenie, kurtkę, spodnie i gogle lustrzane https://arcticawarszawa.pl/Gogle-z-powloka-lustrzana

Zgłoś nadużycie #18 19 czerwca 2019, 22:45

tigra avatar Posty: 105 Podziękowania: 0
Przyznam szczerze, że nie lubię Sylwestra. Koniec miesiąca, człowiek bez kasy...i jak tu się bawić?

Zgłoś nadużycie #19 30 lipca 2019, 17:40

MAdziorson avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Ja co prawda nie planuję sylwestra, ale razem z mężem zastanawiamy się nad wyjazdem na Grand Prix do Abu Dhabi w grudniu. Znalazłam super ofertę z programem zwiedzania: https://bissole.pl/f1-abu-zabi/ Co myślicie?

Zgłoś nadużycie #20 11 października 2019, 19:06

Janko avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
My w tym roku na Sylwestra wybieramy się do Zakopanego. Już w styczniu zrobiłem rezerwację apartamentu na stronie https://www.zakopaneapartamenty24.eu/ Jedziemy z dwojką dzieciaków, więc zarezerwowałem 4-osobowy apartament Himalajski. Uważam, że wynajęcie całego mieszkania jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli wyjeżdża się całą rodziną. Ma się wtedy do wyłącznej dyspozycji kuchnię i łazienkę, no i najważniejsze, że dzieci nie przeszkadzają nikomu, jak to niestety bywa w pensjonatach czy ośrodkach.