Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sypialnia

Zgłoś nadużycie #21 19 czerwca 2019, 14:20

tracik avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
W sypialni obowiązkowo się musi znaleźć duża pojemna szafa. U nas zrobiliśmy na całą ścianę do sufitu taką na wymiar. I genialnie wygląda i jest bardzo pojemna. W środku tak ustawione wszystko jak chcieliśmy, to plus mebla na zamówienie. Wiór-Płyt firma nam robiła, z Wyszkowa są. Naprawdę ich każdemu mogę polecić. Bardzo duże doświadczenie i jaka jakość!

Zgłoś nadużycie #22 1 lipca 2019, 20:47

mpire avatar Posty: 360 Podziękowania: 0
Najważniejsze w sypialni jest łózko, a dokładniej mówiąc materac. To od niego będzie bowiem zależeć komfort naszego odpoczynku. Szukając sklepu internetowego wyspecjalizowanego w ich sprzedaży, proponowałabym zajrzeć do sklepu internetowego https://senpo.pl/materace/materace-piankowe/termoelastyczne/

Zgłoś nadużycie #23 5 sierpnia 2019, 12:04

Jola9 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja też aranżacją zajmowałam się sama. Nie było to wprawdzie, takie łatwe, ale jakoś dałam radę. Teraz został mi jeszcze wybór dekoracji, ale to już na spokojnie. Mam dużo czasu, żeby wszystko dokładnie sobie przemyśleć. Chciałabym mieć u siebie zasłony, coś takiego jak tu https://flhf.com.pl/asortyment/zaslony/ ale nie wiem, jak wyglądałoby to na żywo. Ktoś ma coś podobnego i mógłby się podzielić opinią?

Zgłoś nadużycie #24 8 sierpnia 2019, 10:22

Kirssteen avatar Posty: 79 Podziękowania: 0
Jak sypialnia to nie tylko łóżko, szafki, czy też garderoba. Będziecie musieli także postawić na odpowiednią pościel. Dopasujcie coś do stylu w waszych sypialniach. Zobaczcie sobie tu ofertę od sklepu https://dekorativa.pl W tym miejscu na pewno coś dopasujecie.

Zgłoś nadużycie #25 19 sierpnia 2019, 15:19

helercz avatar Posty: 255 Podziękowania: 0
Może fototapeta kwiaty uwalls.pl/fototapety-kwiaty/ będzie dobrą opcją, aby rozjaśnić sypialnię, ja kupiłam sobie jedną z nich i salon wygląda o wiele lepiej

Zgłoś nadużycie #26 19 sierpnia 2019, 18:13

helercz avatar Posty: 255 Podziękowania: 0
W swojej sypialni zawsze chciałam mieć wielkie łóżko, moje marzenie się spełniło, łoża Poznań https://www.mebleblackart.pl/lka-tapicerowane,27 są duże i do tego bardzo wygodne, ciesze się, że zdecydowałam właśnie w tym sklepie kupić wymarzone łóżko

Zgłoś nadużycie #27 4 września 2019, 17:47

Ewciak78 avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
W sypialni warto wziąć pod uwagę ozdobę ścian. Ja osobiście polecam tapetę geometryczną, która prezentuje się bardzo oryginalnie. Coś o tym wiem, bo niedawno właśnie na taką tapetę się zdecydowałam. Swój ideał udało mi się znaleźć na stronie: https://4wall.pl/73_tapety-geometryczne Jeżeli szukacie dobrej jakości tapet to ich oferta z pewnością Was usatysfakcjonuje.