Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

System GPS do firmy transportowej

Zgłoś nadużycie #1 14 marca 2018, 22:11

mpire avatar Posty: 393 Podziękowania: 1
Z uwagi na to, że w niedalekiej przyszłości chciałabym założyć firmę transportową, zastanawiam się nad tym, system GPS której firmy wybrać. Zastanawiam się nad Transmobil, gdyż z tego co udało mi się wyczytać, oferuje również monitoring osób, na czym bardzo mi zależy, bo będę mieć kilku pracowników wykonujących swoje zadania poza siedzibą firmy, handlowców.

Zgłoś nadużycie #2 11 maja 2018, 11:37

albrecht98 avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
A znasz może firmę Autoid? Co prawda my zastanawiamy się nad współpracą z nimi w zakresie takich systemów kontroli czasu pracy, ale podobno mają oni świetne rozwiązania gps w zarządzaniu firmową flotą.

Zgłoś nadużycie #3 27 lutego 2019, 21:34

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Ja czytałam sobie ostatnio na stronie https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-ganfleet/ o tym, jakie możliwości daje system monitoringu GPS - GANFLEET Gannet Guard. I doszłam do wniosku, że rzeczywiście warto w niego zainwestować, jeśli zarządza się flota aut. Może to wpłynąć między innymi na ograniczenie kosztów, a o to przecież chodzi, prawda?

Zgłoś nadużycie #4 8 listopada 2019, 22:17

aszka avatar Posty: 271 Podziękowania: 0
Pomyśl też bardzo intensywnie o zainwestowaniu przy tej okazji w stację paliw. Naprawdę nie jest to głupi pomysł. Można bowiem w ten sposób naprawdę wiele zyskać. Przede wszystkim są to duże oszczędności. Tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/dystrybutory-paliwowe/ jest firma, która zajmuje się budową takich stacji. Oferują również kompleksowe wyposażenie.