Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Systemy informatyczne dla firm

Zgłoś nadużycie #11 25 sierpnia 2018, 16:26

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Bardzo dobre systemy dla firmy, zwłaszcza dotyczące pracy z dokumentami, ich zarządzaniem i dokumentacją, oferuje również firma http://www.primesoft.pl/. Na ich stronie możecie się zapoznać z ich pełną ofertą, do czego gorąco Was zachęcam, zwłaszcza, jeśli prowadzicie własny biznes ;)

Zgłoś nadużycie #12 23 września 2018, 17:57

mosek avatar Posty: 208 Podziękowania: 0
Przygotowaniami takich systemów zajmuje się m.iin. firam itmagaination - https://pl.linkedin.com/company/itmagination Możesz się z nimi skontaktwoać, jestem przekonany że będą w stanie Ci pomóc i przygotują odpowiadający Ci system informatyczny.

Zgłoś nadużycie #13 27 października 2018, 19:33

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Jeśli księgowość prowadzona jest w firmie, to potrzebne będzie oprogramowanie księgowe, w tym program do wystawiania faktur. Na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online można przetestować jeden z lepszych - ma przydatne funkcje, choćby możliwość personalizacji faktur, czy automatycznego generowania faktur cyklicznych.

Zgłoś nadużycie #14 8 listopada 2018, 10:53

yerna avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Zobacz sobie jeszcze na stronie http://www.firma.egospodarka.pl/136311,Firmy-budowlane-wybieraja-Connecto-DMS,1,... jak wykorzystać system w firmie, dla konkretnej branży. Tutaj akurat opisano budownictwo, ale jak wejdziesz na stronę connecto.pl znajdziesz też rozwiązania dla innych branż. Kwestia tego czego dokładnie potrzebujesz.

Zgłoś nadużycie #15 23 listopada 2018, 16:38

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
OD jakiegoś czasu popularny jest blog http://www.geocarbon.pl/czasu-zarejestrowanie-sie-urzedzie-pracy/ przy pomocy jego wskazówek dowiesz się jak prawidłowo i szybko zacząć zarabiać konkretne pieniądze.

Zgłoś nadużycie #16 23 grudnia 2018, 19:31

weronika97 avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
A jak oceniacie nowoczesne metody rozliczania online? Moje biuro zaczęło korzystać z narzędzi https://mojebiuro24.pl/ i przyznam, że kontakt i dostęp do danych mojej firmy jest teraz prosty i czytelny. Wasze biura korzystają z takich programów?

Zgłoś nadużycie #17 10 stycznia 2019, 12:40

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Obecnie prawie wszystkie działania w firmie opierają się na różnorodnych systemach informatycznych. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań praca jest bardziej wydajna i bezpieczniejsza. Można też tym sposobem zredukować ilość pracowników a co za tym idzie obniżyć koszty. Nowoczesne systemy zarządzania magazynem oferuje firma Data Consult https://dataconsult.pl/https://dataconsult.pl/automatyka/ . To specjaliści, którzy dobierają rozwiązania (pomagają zautomatyzować część procesów) dzięki którym praca w magazynie jest lepiej zaplanowana.

Zgłoś nadużycie #18 15 lutego 2019, 10:40

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Jeśli mowa o jakiś systemach i działaniach w firmie, które mogą pomóc nam lub klientom, to myślę, że zainteresujecie się programem do wystawiania faktur. tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online znajdziecie sobie wszystkie szczegóły, więc myślę, że się skusicie.

Zgłoś nadużycie #19 16 marca 2019, 15:19

lubiekawe avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Nasza firma współpracuje z http://profinformatyka.pl/ w zakresie IT. Mamy indywidualnego serwisanta i helpdesk 24/h co by się nie działo, zjawiają się bardzo szybko. Podobno outsourcing takich usług bardziej się opłaca niż utrzymywanie działu IT w firmie.

Zgłoś nadużycie #20 26 czerwca 2019, 15:54

capeny capeny awatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Warto też mieć dobry program do obróbki wideo. Ja korzystam z https://www.vebo.pl/wondershare-filmora i sprawdza się. Nie ma żadnych problemów w obsłudze, a efekty są zniewalające.