Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Systemy informatyczne dla firm

Zgłoś nadużycie #21 19 lipca 2019, 16:49

MAdziorson avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Najlepszym rozwiązaniem obecnie jest outsourcing IT. Trzeba zadbać o odpowiednią infrastrukturę i systemy. Kluczowe jest szyfrowanie danych i szybkie odzyskiwanie w razie awarii. Polecam zajrzeć na https://bezpiecznesystemyit.pl/

Zgłoś nadużycie #22 25 lipca 2019, 18:24

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Z tego co słyszałam to wiele firm na to stawia. Dzięki outsourcingowi będziecie mogli sporo zaoszczędzić na specjalistach od IT. Być może w waszych firmach też sprawdzi się program https://totalvnc.com Będziecie mogli z nim dostać się zdalnie do komputerów w firmie.

Zgłoś nadużycie #23 30 lipca 2019, 18:24

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Dobre systemu i obsługa informatyczna w dzisiejszych czasach jest dla każdej firmy bezcenna ! Dobrze jednak korzystać w tym zakresie z usług sprawdzonych przedsiębiorstw, dlatego chciałem w tym momencie polecić Wam Itmagination, których dane oraz opinie znajdziecie na https://bdi.com.pl/firma/ITMAGINATION+Sp+z+o+o+,1103978 . Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że współpraca układa się bardzo dobrze, a firma zapewnia mi szerokie grono specjalistów dostosowanych pod moją działalność :)

Zgłoś nadużycie #24 2 sierpnia 2019, 7:37

nemas1 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile wydajecie na systemy informatyczne?

Zgłoś nadużycie #25 6 sierpnia 2019, 10:40

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Cześć! Skoro już mówimy o systemach informatycznych dla firm, to czy ktoś z was miał okazję korzystać z oferty https://sellintegro.pl/23-amazon ? Znalazłam tam wtyczki, dzięki którym w prosty sposób można przesyłać zamówienia z Amazon do Subiekt GT. Co sądzicie na ten temat?

Zgłoś nadużycie #26 8 grudnia 2019, 10:12

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
U mnie całą obsługą informatyczną zajmuje się outsourcing it gliwice http://www.delkomtech.pl/opieka-informatyczna/, w moim przypadku sprawdzają się oni w 100%. Przyjeżdżają już po 4h od zgłoszonej usterki.

Zgłoś nadużycie #27 19 lutego 2020, 10:41

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Wszystko ok, ale przede wszystkim to trzeba zadbać o bezpieczeństwo danych w naszej firmie. My najpierw próbowaliśmy to robić na własną rękę, ale z marnym skutkiem. W końcu zleciliśmy Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - https://abi-info.pl/ zajęcie sie tematem całościowo i w końcu mam spokojna głowę, że wszystko jest ok. Firma wdrożyła odpowiednie systemy i procedury, przeszkoliła pracowników, regularnie wykonuje audyty. Wszytko jest zgonie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

Zgłoś nadużycie #28 22 marca 2020, 16:02

Arkadiusz1 avatar Posty: 203 Podziękowania: 1
Najważniejsze to dobrać odpowiednie oprogramowanie pod kątem potrzeb Waszej działalności. Na przykładzie takiego oprogramowania jak https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/szkolenia-altium-designer/ dobrze widać, jak duży może mieć to wpływ na jakość pracy całej firmy. Rozważcie ten temat.

Zgłoś nadużycie #29 2 kwietnia 2020, 12:18

vorrun avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Co prawda nie będzie to pytanie stricte o systemy informatyczne, ale o oferty agencji takich jak https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-dabrowa-gornicza.html czy pozycjonowanie dla sklepu internetowego jest potrzebne? Kiedy najbardziej oraz ile powinno to kosztować?

Zgłoś nadużycie #30 22 maja 2020, 8:00

Asiczek avatar Posty: 470 Podziękowania: 2
Myślę, że warto pomyśleć o zleceniu usługi projektowania systemów IT. To nie jest proste zadanie, zaangażowanych jest w nie wielu specjalistów: http://spotkajbiznes.pl/projektowanie-systemow-informatycznych-analityk-programi... , ale ostatecznie się opłaca. Taki dedykowany program usprawnia wiele procesów w firmie, optymalizuje je, przynosząc tym samym większe zyski.