Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szczeniak dla dziecka?

Zgłoś nadużycie #81 31 stycznia 2020, 12:35

Aligru avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
kokoroko napisał(a):
Dziecko fajnie się rozwija jak ma takiego przyjaciela :)


To prawda, dziecko może się nauczyć dużo dobrego od zwierzaka. Tylko pozostaje pytanie, czy jest na nie już gotowe. Odpowiedź np. tu :) https://www.adaptil.com/pl/Szczenieta/Czy-jestes-gotowy-na-przyjecie-szczeniaczk...

Zgłoś nadużycie #82 1 lipca 2020, 10:00

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
Myślałam właśnie nad adopcją pieska dla mojego dziecka. Zastanawiam się gdzie szukać ogłoszeń? Znajomy polecił mi portal https://clixs.pl/ , tam każde ogłoszenie za darmo można przeglądać. Ponoć tam można znaleźć oferty z najróżniejszych kategorii. Czy korzystał ktoś z was z tego portalu? Czy znajdę tam pieska?

Zgłoś nadużycie #83 13 lipca 2020, 10:37

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Pamiętaj, że pies to nie jest zabawka i dopóki dziecko tego nie rozumie, to nie sprowadzaj psa do domu.

Zgłoś nadużycie #84 21 lipca 2020, 11:15

przemek04 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Legowisko dla psa od https://magneticare.pl to skuteczne wsparcie dla psów na każdym etapie życia - od szczeniaka po seniora. Dzięki wyjątkowym właściwościom pozwala na zapewnienie każdemu zwierzakowi dodatkowego wsparcia w utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia.

Zgłoś nadużycie #85 24 lipca 2020, 22:01

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Natalia_BoaVista napisał(a):
Pamiętaj, że pies to nie jest zabawka i dopóki dziecko tego nie rozumie, to nie sprowadzaj psa do domu.

Też uważam, że małym dzieciom nie powinno sie kupować psa, ale każdy robi inaczej :) Ja mojej córce kupiłam niedawno, aleo na ma już 12 lat, także wie jak zając sie takim pupilkiem. Nie miałam wcześniej czasu na zakupy, dlatego dopiero dzisiaj chcę zamówić jakąś miskę dla niego. Może taką dwa w jednym jak ta > https://www.bowlandbone.pl/miska-dla-psa-duo-ceramic-amber/ ? Wydaje mi się, że będzie bardziej stabilniejsza niż dwie osobne, a wiecie jak to jest ze szczeniakami :P

Zgłoś nadużycie #86 7 sierpnia 2020, 20:48

aszka avatar Posty: 466 Podziękowania: 0
Pies to nie zabawka i z takiego założenia trzeba wyjść. Ważne jest to, aby dziecko wiedziało, że to żywa istotna i nie znęcało się nad nim. Pociąganie za ogon czy szarpanie, to nic dobrego. Pamiętajcie też, że jeśli ze zwierzakiem dzieje się coś niedobrego, to trzeba zgłosić się do weterynarza. Tutaj https://www.zpazurem.pl/artykuly/gdy_pies_kaszle_czy_to_cos_powaznego_ można sobie poczytać na temat kaszlu u psa.