Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

szczoteczka zwykła czy elektryczna

Zgłoś nadużycie #1 25 stycznia 2017, 13:43

Olddrator avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Cześć, planuję zakup szczoteczki elektrycznej. Zawsze myłam zęby zwykłą szczoteczką, ale ostatnio dentysta mi poradził kupić sobie elektryczną. Przeglądałam internet i chyba zamówię po prostu. Możecie doradzić mi coś ze stronki http://www.omed24.pl/ bo tam kiedyś zamawiałam ciśnieniomierz dla babci, to wolę już z zaufanej stronki zamówić. Kolejną prośbę/pytanie mam do Was,to czy często myć taką szczoteczką elektryczną, czy na zmianę, czy cały czas?

Zgłoś nadużycie #2 26 stycznia 2017, 14:42

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Słyszałem, że elektryczną lepiej się doczyszcza przestrzenie między zębami. Sam już taką użytkuję od kilku miesięcy. Jedynym problemem jest to, by co jakiś czas pamiętać o jej ładowaniu.

Zgłoś nadużycie #3 6 lutego 2017, 19:14

Eriko99 Eriko99 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja korzystam ze zwykłej.

Zgłoś nadużycie #4 25 kwietnia 2017, 23:11

Andzia_K avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Dobra i odpowiednio dobra szczoteczka to za mało, aby odpowiednio zadbać o higieny jamy ustnej. W każdej chwili mogą pojawić się infekcje, które utrudnią nam funkcjonowanie. Warto o tym więcej poczytać na http://glimbax.pl/dla-pacjenta/jak-leczyc-plesniawki-i-afty-w-jamie-ustnej/ dzięki temu będzie nam łatwiej ich uniknąć. Nie warto tracić czas na leczenie.

Zgłoś nadużycie #5 27 kwietnia 2017, 12:50

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
ja chcę kupić sobie elektryczną bo jest o wiele lepsza od zwykłej.

Zgłoś nadużycie #6 21 marca 2018, 8:56

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Ja mam taką szczoteczkę soniczną http://www.faneo.eu/product/zdrowie-i-uroda/szczoteczki-soniczne/szczoteczka-son... . Bardzo fajna, znacznie lepsza niż zwykła szczoteczka :)

Zgłoś nadużycie #7 11 czerwca 2018, 15:44

Sissy Sissy awatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Szczoteczka elektryczna jest lepsza ale jak już to postawiłabym na najwyższe poziom i wzięła szczoteczkę soniczną. Ja osobiście polecam tę od Philipsa https://www.al.to/p/347222-szczoteczka-soniczna-philips-sonicare-hx6511-50-easyc... mam ją już trochę i jestem mega zadowolona. Zęby są widocznie bielsze, odkłada mi się mniej kamienia a dziąsła są wymasowane. Dobrze leży w ręce i jest łatwa w użyciu. Po prostu najlepsza :D

Zgłoś nadużycie #8 17 lipca 2018, 16:51

Alma avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Ja mam szczoteczkę elektryczną, ale chciałabym zmienić na soniczną. W każdym razie o wiele lepsza jest elektryczna od tradycyjnej. Ja swojej używam już od ładnych kilku lat i już na początku stosowania zauważyłam równicę. Po użyciu szczoteczki elektrycznej zęby są wyczuwalnie lepiej wyczyszczone.

Zgłoś nadużycie #9 2 sierpnia 2018, 8:31

bili avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Dokładnie, teraz najlepsze są chyba szczoteczki soniczne. Poczytaj sobie o tej technologii, a co do konkretnych zestawów to Arena.pl widziałam komplet z 8 końcówkami Philipsa w bardzo dobrej cenie.

Zgłoś nadużycie #10 5 sierpnia 2018, 22:33

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
To prawda, że najlepsza jest szczoteczka soniczna. Ja mam https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Carbon-Basic-Szczoteczka-soniczna-z-3-tryba... i sprawdza się super. Przede wszystkim dla nie mega plusem jest tryb SOFT. Mam delikatne dziąsła, które często krwawiły podczas mycia ale dzięki delikatnym ruchom szczoteczki dziąsła nie krwawią. Poza tym ma timer, który odmierza czas mycia zębów a także wygodne podróżne etui.