Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

szczoteczka zwykła czy elektryczna

Zgłoś nadużycie #11 20 września 2018, 10:47

ulakot89 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Ja mam właśnie szczoteczkę soniczną. Wcześniej myłam zwykłą i muszę stwierdzić, że różnica jest ogromna. Oczywiście na plus. Zęby są gładkie i dokładnie doczyszczone.

Zgłoś nadużycie #12 1 grudnia 2018, 20:07

aszka avatar Posty: 278 Podziękowania: 0
Zanim coś kupię zawsze wszystko dokładnie sprawdzam. Nie znam się na szczoteczkach, więc korzystam z wiedzy innych. Koleżanka się upierała, że soniczne są najlepsze, więc zaczęłam szukać info o nich. Patrzcie tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczka-soniczna/1638 . Jest tam sporo konkretów. Myślę, że nie tylko mi pomoże przy wyborze.

Zgłoś nadużycie #13 25 stycznia 2019, 20:52

kasia88 avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
ja mam zwykła szczoteczkę, do tego jeszcze mam polerką od iwhite plus pastę do zębów tej firmy z mikrokryształkami krzemionki, wybiela jak ta lala. Coś niesamowitego!

Zgłoś nadużycie #14 29 stycznia 2019, 20:11

songette songette awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja nie bardzo będę w stanie tutaj pomóc. Nie jest to moja dziedzina wiedzy.

Zgłoś nadużycie #15 20 kwietnia 2019, 12:05

franksa avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Jak dla mnie to szczoteczka soniczna powinna być najlepszym rozwiązaniem. Pozwoli wam na bardzo łatwe, wygodne mycie zębów, ale i co najważniejsze to bardzo skuteczne i dokładne :) Pamiętajcie tez o myciu zebów w podróży, tu nie zawsze takie szczoteczki najlepiej się sprawdzają. Na blogu https://www.sunstargum.com/pl/blog/higiena-jamy-ustnej-w-podrozy.html opisują jak powinno się dbać o zęby w podróży, do tego polecane są bardzo zgrabne specjalne szczoteczki. Również na tej stronie znajdziecie ciekawe szczoteczki międzyzębowe

Zgłoś nadużycie #16 24 stycznia 2020, 20:23

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Teraz korzysta się ze szczoteczek sonicznych. Chodzi mi tutaj między innymi o coś takiego https://denthelp.pl/szczoteczki/szczoteczki-elektryczne/szczoteczki-soniczne . Są bardzo skuteczne w czyszczeniu zębów i poza tym nie uszkadzają ich. Dlatego to najlepszy możliwy wybór jeżeli chodzi o zdrowe uzębienie. Koniecznie musicie coś takiego kupić.