Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szklarnia ogrodowa

Zgłoś nadużycie #1 31 października 2016, 10:04

Olddrator avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Właśnie kupiłem działkę na ogrodach działkowych. Mam zamiar postawić tam szklarnie ogrodową. Ciekawe rozwiązania znalazłem na https://gamm.pl/pl/c/Szklarnie-Tunele-foliowe/1077 - czy ktoś z Was korzystał z takich gotowych rozwiązań ?

Zgłoś nadużycie #2 2 listopada 2016, 9:52

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Teraz to większość osób korzysta z takich gotowych rozwiązań.

Zgłoś nadużycie #3 10 listopada 2016, 14:23

Laura_600 avatar Posty: 104 Podziękowania: 1
nie, bo moja działka pełni funkcję wyłącznie rekreacyjną, nie hoduje na niej żadnych warzyw

Zgłoś nadużycie #4 13 grudnia 2016, 11:15

anna101 avatar Posty: 27 Podziękowania: 2
do hodowli warzywek nie trze odrazu takiej wypaśnej szklarni, ale wygląda spoko.

Zgłoś nadużycie #5 28 kwietnia 2017, 9:02

Kinia23 avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
Bardzo ciekawa koncepcja, zwłaszcza z tymi tunelami. Mój wujek, rolnik, ma bardzo podobne. Z tym, że z tego co wiem, korzystał z usług firmy http://tunele-foliowe.pl/folie_ogrodnicze . Myślę, że już wiele firm zajmuje się montażem takich tuneli i szklarni.

Zgłoś nadużycie #6 22 listopada 2017, 19:12

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Ja za to chciałabym mięć piękny trawnik w moim ogrodzie. Wykonanie tego jest sporym wyzwaniem, ale znalazłam już tutaj https://sklepdlaogrodu.pl/pl/trawa-sportowa-hobby-olimpia-1kg-target.html bardzo dobre nasiona traw. Kupie też dobry nawóz i mam nadzieje, ze bedą tego skutki

Zgłoś nadużycie #7 19 kwietnia 2018, 8:48

kakao avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
A czy mogę poprosić jakiś fachowców o postawienie takiej szklarni? Chciałabym to zrobić w moim domu rodzinnym, a nie znam nikogo, kto by mi pomógł, sama też się tego nie podejmę... Myslicie, że poszukanie jakiejś ekipy typowo remontowej, np. takiej: http://www.majsterdamian.pl/ to dobry pomysł?

Zgłoś nadużycie #8 7 czerwca 2018, 10:21

Piorko avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Wielu z osób które kupuje szklarnie same je stawia, w przypadku małych tuneli wystarczą dwie osoby a przy czterech już w godzinę postawią tunel. W przypadku komercyjnych szklarni zamawia się ekipę montażową u producenta tuneli foliowych lub najmuje własną aby zaoszczędzić pieniądze. Pierwsza opcja bywa bardzo kosztowna, druga zależna jest od tego czy dana marka wspiera składanie konstrukcji i ktoś w razie czego tłumaczy jakby doszło do jakiegoś zacięcia.

Jak stawiałem swój to miałem dwie alternatywy, producent zachęcił mnie do tego aby spróbować samemu a jakby coś było nie tak to ekipa przyjedzie. Z początku przyznam że nie miałem zbyt optymistycznego podejścia do całej sprawy, jednak kusiła mnie wspomniana oszczędność. Podczas całego montażu w stałym kontakcie z podwykonawcą był inżynier, który tłumaczył ekipie poszczególne etapy prac. Wszystko przebiegło w 5 dni, a to dlatego że przez dwa z nich pogoda się załamała. Był problem z kilkoma częściami ale te ekspresowo podesłano. Dlatego też warto zrobić to we własnym zakresie, ja ze swoją strony polecam produkty Krosagro https://www.krosagro.pl/. W ofercie z tego co wiem mają zarówno duże jak i małe kosntrukcje.

Zgłoś nadużycie #9 29 lipca 2019, 22:20

magot1 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile was kosztowała szklarnia?

Zgłoś nadużycie #10 21 września 2019, 12:18

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Jeżeli lubicie bawić się w ogrodzie, grzebać w ziemi i mieć zaraz pod nosem bardzo zdrowe i pyszne warzywa, to warto postawić sobie taką szklarnie. Jest to wiadomo znowu coś do roboty przy domu, jednak jak dla mnie efekty w postaci zbiorów rekompensują to. Jeżeli lubicie prace ogrodowe to zajrzyjcie sobie na https://symar.pl/siatki-na-woliery/ Znajdziecie tu siatki zabezpieczające na woliery, także i zaciemniające na szklarnie, ochronne na drzewa i krzewy owocowe.