Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

szkoła policealna

Zgłoś nadużycie #11 5 lipca 2019, 11:45

Oskal Oskal awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Na Twoim miejscu udałabym się na normalne studia dzienne lub zaoczne.

Zgłoś nadużycie #12 7 sierpnia 2019, 11:43

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Na ten moment jeśli chodzi o wybór szkoły policealnej to zdecydowanie wygrywa Cosinus i to przede wszystkim doświadczeniem, przygotowaniem kierunków, szkół oraz kadry nauczycieli którzy naprawdę znają się na swojej pracy i częstą są wykładowcami uczelni wyższych. Najlepiej będzie jak sprawdzisz ich propozycje na stronie internetowej https://www.cosinus.pl/ i dowiesz się czy jest coś ciekawego dla Ciebie. Warto też pamiętać, że są całkowicie darmowi :)

Zgłoś nadużycie #13 21 stycznia 2020, 7:04

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Jeżeli szukasz dobrej szkoły to koniecznie zerknij sobie tu https://asedukacja.pl/ masz fajny wybór kierunków i spokojnie znajdziesz taki który będzie dla Ciebie dobry. A warto wybierać jednak sprawdzone szkoły bo nigdy nie wiadomo co Ci się w życiu przyda.

Zgłoś nadużycie #14 21 stycznia 2020, 16:15

smillo avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Też poszłam do szkoły policealnej - SEK Szkoły Podologii we Wrocławiu Anna Słowik i polecam każdemu, kogo interesują te tematy. Przede wszystkim w tej szkole uczyliśmy się naprawdę przydatnych rzeczy, mieliśmy praktyki i już po niej byłam przygotowana do prawdziwej pracy z pacjentem. Aby się sprawdzić po tej szkole znalazłam pracę w gabinecie, gdzie przekonałam się, że naprawdę dużo umiem i wiem jak sobie radzić, no i w końcu sama założyłam swój gabinet i nieskromnie powiem, że wiedzie mi się super.

Zgłoś nadużycie #15 8 lutego 2020, 9:50

Mimichaska avatar Posty: 159 Podziękowania: 0
Jest to jakaś opcja, jednak według mnie znacznie lepszą będzie wybranie się na studia. W sumie też może zależeć to od konkretnego kierunku, warto zrobić dobre rozeznanie w waszej branży. Może dobrym kierunkiem będzie proponowana przez uczelnie https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika-przedszkolna-i-wczesnoszk... pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna? Ja zastanawiam się właśnie nad taką opcją.