Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkoła tańca

Zgłoś nadużycie #1 27 lutego 2018, 13:26

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Hejka ! Piszę tu by zachęcić Was poniekąd do nauki tańca ;) Sam byłem bardzo sceptycznie do tego nastawiony, kiedy żona zaproponowała mi taki kurs w EGURROLA Dance Studio jednak już po pierwszych zajęciach, dało się wyczuć, że szkoła ta jest bardzo profesjonalna z dobrym podejściem do uczniów. Skończyło się na tym, że teraz to ja żonę wyciągam na zajęcia, a zapisaliśmy nawet do szkoły naszą córkę. Zajrzyjcie sobie również na ich stronę https://taniec.com.pl/kr/ , tam dowiecie się dużo więcej ! Ja ze swojej strony polecam bardzo

Zgłoś nadużycie #2 15 sierpnia 2018, 18:10

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
W temacie szkół, jak i kursów nie znajdziesz bardziej motywującego bloga niż http://blogbiszopa.pl/praca-londyn/ ostatnio bardzo dużo czasu nim przesiaduję, ponieważ jest po prostu ciekawy i rozwojowy.

Zgłoś nadużycie #3 26 listopada 2018, 18:15

Domek avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Zamierzamy zapisać się na kurs tańca. Gdzie najlepiej się udać? Czy byliście może na kursie w https://www.szkoladancefloor.pl ?

Zgłoś nadużycie #4 15 maja 2019, 21:03

napsko avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Hej, jeśli ktoś szuka godnej polecenia szkoły tańca to szczerze polecam https://dancebookwarszawa.pl. Ciekawa oferta dla dzieci, i dla dorosłych. Z mężem zapisaliśmy się na kurs tańca dla narzeczonych. Było warto.

Zgłoś nadużycie #5 28 sierpnia 2019, 14:46

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Świetnie, że dzielicie się opiniami w tym temacie. Ja również miałam okazję uczestniczyć w kursie tańca, a mój wybór padł na tango argentyńskie. Wybrałam się na zajęcia do tej szkoły: http://bravotango.pl/ Powiem Wam, że to był strzał w 10! Kurs dla początkujących był świetnie zorganizowany - z każdymi zajęciami czułam, że umiem więcej. Zerknijcie koniecznie na ich ofertę, bo warto.

Zgłoś nadużycie #6 1 listopada 2019, 23:46

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
My chodziliśmy na naukę tańca do gliwickiej szkoły CTO https://cto-taniec.pl i bardzo byliśmy zadowoleni z tego studia tańca, super instruktorzy tam są. Teraz żona chodzi do nich sama jeszcze na zumbę i równiez jest zachwycona.