Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkolenia które pozwolą wam podnieść kwalifikacje

Zgłoś nadużycie #11 7 grudnia 2017, 21:20

Pamela020 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Według mnie teraz żeby faktycznie liczyć się na rynku pracy to takie szkolenia dokształcające są absolutnym minimum. Konkurencja jest duża i trzeba się jakoś wyróżnić. Sama chętnie bym się wybrała na szkolenie laboratoryjne (np. https://www.bnt-sigma.pl/Szkolenia-dla-laboratoriow-badawczych) żeby móc poszerzyć zakres swoich umiejętności i możliwości. Dzięki temu mogłabym wykonywać także inną pracę poza tym czym się zajmuję obecnie.

Zgłoś nadużycie #12 17 grudnia 2017, 18:06

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
W zasadziekażde szkolenie podnosi kwalifikacje. Ja stawiam na rozwój dlatego zdecydowałam się na szkolenie z zakresu prowadzenia szkoleń. Taki kurs organizuje szkoła STER http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog z Krakowa. Na szkoleniu poruszane są kwestie współpracy w grupie, rozwiązywania konfliktów itp. Szczegółowy scenariusz szkolenia znajdziecie na stronie szkoły.

Zgłoś nadużycie #13 1 czerwca 2018, 15:00

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Widziałam bardzo ciekawe szkolenie dotyczące pisania oferty sprzedażowej. Można je kupić za niecałe 200 zł na stronie: http://www.rafalszrajnert.pl/produkt/szkolenie-pisanie-oferty-sprzedazowej/ .
Zdecydowanie przydaje się osobom, które chcą poprawić model pisania oferty biznesowej tak, by była ona efektywna i docierała lepiej do Klientów. Bardzo cenię sobie takie merytoryczne materiały szkoleniowe więc może i Was zainteresuje taka dziedzina.

Zgłoś nadużycie #14 22 czerwca 2018, 6:34

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Nie wszystkie szkolenia muszą podnosić Wasze kompetencje. Można się też szkolić dla własnej satysfakcji i dla pasji. Bardzo fajną opcją są kursy charakteryzacji: https://bodypainter.pl/warsztaty-kurs-charakteryzacja-fx-szkolenie-cena-oferta/ . Oczywiście mogą się one przydać także w pracy, jeżeli ktoś zajmuje się zawodowo branżą artystyczną.

Zgłoś nadużycie #15 14 sierpnia 2018, 22:31

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Sądzę, że w zrozumieniu tego tematu pomóc może Ci blog http://www.humanuniversity.pl/jak-zalozyc-wlasna-dzialalnosc-gospodarcza/ w każdym artykule poruszane są tematy prowadzenia własnego biznesu, lub podnoszenia kwalifikacji.

Zgłoś nadużycie #16 15 sierpnia 2018, 18:31

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Ciekawe rozwiązania na twoje pytanie masz w artykułach które są na http://blogbiszopa.pl/hipoteka-laczna/ często korzystam z ich artykułów, bo potrafią pomóc w podejmowaniu decyzji.

Zgłoś nadużycie #17 23 sierpnia 2018, 22:34

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Również szukam odpowiednich szkoleń i kursów, które pozwolą mi podnieść kwalifikacje i nauczą czegoś nowego. Nauczycielką jestem już od 17 lat ale zastanawiam się nad odświeżeniem wiedzy i pójściem na kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu http://pedagogiczny.edu.pl/.

Zgłoś nadużycie #18 29 sierpnia 2018, 19:26

lineczka1989 avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Jeżeli mowa o szkoleniach podnoszących kwalifikację naszej kadry pracowniczej to stawiałabym na tzw. szkolenia dla produkcji https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/menadzer-produkcji. odstawą sukcesu Firmy jest efektywne zarządzanie właściwie dobranym zespołem pracowników - pamiętajcie o tym.

Zgłoś nadużycie #19 4 września 2018, 19:45

Pokrzywa avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Warto poświęcić chwilę, by przejrzeć propozycje Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego https://www.puw.pl/pl Mają ponad kursów e-learningowych, tak jak i ciekawy system zadań i zaliczeń. Platforma jest uważam stworzona genialnie, łatwa i przejrzysta. To dużo lepszy sposób przyswajania wiedzy.

Zgłoś nadużycie #20 10 października 2018, 16:36

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Wiadomo że najlepszą opcją będa już konkretne szkolenia zawodowe. Np. w firmie http://szkoleniaics.pl możecie postawić na szkolenia, które gdy ukończycie to otrzymacie specjalny certyfikat zawodowy uprawniający do wykonywania takiego zawodu jak instruktor czy trener sportowy