Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkolenia które pozwolą wam podnieść kwalifikacje

Zgłoś nadużycie #31 27 czerwca 2019, 23:16

Alinka avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Bardzo rozsądnie jest podnosić swój poziom języka obcego! w dzisiejszych czasach większość firm ma międzynarodowe kontakty, a biegłość w komunikacji podnosi naszą wartość na rynku. Sama ostatnio byłam na 6-dniowym intensywnym kursie angielskiego w Angielskiej Wiosce pod Warszawą. Organizuje to Angloville i jest to tak jakby sztucznie stworzone środowisko anglojęzyczne, w którym non stop jesteś wystawiany na kontakt z językiem, dzięki temu przełamujesz swoje bariery i nabierasz pewności w mówieniu :) więcej mi dał taki kurs niż rok chodzenia do szkoły językowej!

Zgłoś nadużycie #32 2 lipca 2019, 10:32

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Na pewno warto rozważyć język angielski.
Zerknij sobie tu https://speakingo.com/angielskie-tryby-warunkowe-aka-conditionals/
może Ci się to przydać jeżeli chcesz na przykład go sobie nieco odświeżyć.
Jeżeli chcesz uczyć się od podstaw to warto rozważyć kurs online.

Zgłoś nadużycie #33 21 lipca 2019, 10:50

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Szkolenia ze współpracy zespołowej to również bardzo ważna kwestia i odbycie go będzie bardzo pomagało w pracy z innymi ludźmi. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy, która wykonuje takie szkolenia, to najprędzej kierowałbym do https://deltatraining.pl/

Zgłoś nadużycie #34 31 lipca 2019, 23:40

edu21 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Chciałbym podnieść poziom wiedzy moich pracowników i interesują mnie szkolenia metodą . Czy możecie polecić tego typu szkolenia w okolicach Warszawy? Byłbym wdzięczny za podesłanie paru ofert dla lepszego rozeznania. Pozdrawiam was.

Zgłoś nadużycie #35 27 sierpnia 2019, 22:52

Alinka avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
polecam Angielską Wioskę! obóz językowy organizowany przez Angloville, można wyjechać z nimi do Anglii, Czech, na Maltę, a nawet... po Warszawę! :) organizują 6-dniowe kursy gdzie mówi się tylko i wyłącznie w języku angielskim, to dużo daje

Zgłoś nadużycie #36 28 sierpnia 2019, 21:31

jjusti18 avatar Posty: 383 Podziękowania: 0
Natomiast szkolenia, które może nie tyle podnoszące kwalifikacje, co przygotowujące do prowadzenia firmy w sposób zgodny z prawem warto wykonać to https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-ochrony-danych-osobowych/ . Czyli szkolenia z zakresu RODO. Takie szkolenia to fajna sprawa, bo pozwalają przygotować daną osobę jak operować danymi w sposób bezpieczny.

Zgłoś nadużycie #37 30 sierpnia 2019, 9:43

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Do takich szkoleń na pewno zaliczyć jeszcze szkolenia z f gazy. Znajdziecie je tutaj http://rabano.com.pl/terminy-szkolen-f-gazy/ Najlepiej od razu sprawdzić ich ofertę i zapisać się na dogodny wam termin. Wiem, że tego typu kursy cieszą się popularnością i chętnych nie brakuje.

Zgłoś nadużycie #38 7 września 2019, 20:22

emmerich.verna avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jestem zainteresowany skorzystaniem z usług firmy, która oferuje szkolenia na wózki widłowe. Możecie polecić coś w okolicach Raciborza? Tam mieszkam, więc tam chcę się uczyć :D Co możecie powiedzieć o http://www.zawodowy.eu/kursy-zawodowe/2-kurs-na-wozki-widlowe ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Możecie również przesłać inne kursy jeśli znacie. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #39 28 października 2019, 12:01

martak avatar Posty: 407 Podziękowania: 0
Polecam w wolnej chwili rzucić okiem na kursy w lublinie: https://www.kursor.edu.pl/szkolenia/lublin/ . Uważam, że to bardzo dobra opcja i warto pomyśleć o zrobieniu takiego kursu. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć pracę w konkretnym zawodzie.

Zgłoś nadużycie #40 16 listopada 2019, 17:43

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Obecnie jest bardzo dużo szkoleń, które pozwalają podnieść kwalifikacje. Najważniejsze to to, by wybierać szkolenia prowadzone przez doświadczone firmy i szkoły. Jeśli szukacie szkoleń z rysunku to zerknijcie na stronę szkoły Domin https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ . Tu możecie skorzystać z profesjonalnych kursów prowadzonych przez wykwalifikowanych wykładowców.