Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkolenia które pozwolą wam podnieść kwalifikacje

Zgłoś nadużycie #41 30 grudnia 2019, 13:11

ethelyn07 ethelyn07 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Czy znajdę tu osoby, które zajmują się branżą związaną z produkcją? Zastanawiam się nad wprowadzeniu procesów FMEA i szkoleniach z https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/analiza-fmea-dla-procesow-produkcyjnych-reverse... - wydaje mi się, że taki certyfikat podniesie moje kwalifikacje.

Zgłoś nadużycie #42 9 stycznia 2020, 14:58

Wycieczkowa avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja polecam zajęcia fotograficzne Dolomity na podniesienie kwalifikacji jako przyszłego fotografa :) poznasz tam nowe metody fotografowania i nauczysz się wykorzystywać warunki pogodowe i świetlne :) sami się przekonajcie : https://light-guides.pl/warsztaty-fotograficzne-dolomity/ :)

Zgłoś nadużycie #43 13 stycznia 2020, 11:33

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Wiesz co zerknij sobie koniecznie tu https://speakingo.com/czasowniki-modalne-angielski/
ja uważam, że jeżeli tylko chcesz się uczyć angielskiego tak naprawdę i mieć z tego nie tylko przyjemność ale też i wiedzę to musisz to robić na swoich zasadach.
Koniecznie sobie sprawdź ten link i zacznij działać!

Zgłoś nadużycie #44 15 stycznia 2020, 11:14

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
My cały czas się szkolimy. Mam małą praktykę stomatologiczną i szkolenia są niezmiernie ważne,tak samo jak produkty jednorazowego użytku, które kupujemy z firmy Progressmed https://progressmed.pl/. Mają tam mega duży wybór i świetne ceny, a teraz widziałam, że jeszcze jakieś promocje są. Produkty sa tam tylko najlepszej jakości, polecam.

Zgłoś nadużycie #45 15 stycznia 2020, 11:39

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
U mnie w firmie ostatnio mieliśmy szkolenie z opowiadania, tzw. storytelling. Mamy dużo prezentacji, więc jak najbardziej jest to przydatne szkolenie. Przeprowadzała je firma OPOWIEDZ.TO https://opowiedz.to/oferta/szkolenia/ i spisali się super. Słuchaliśmy jak zaczarowani, naprawdę dużo się nauczyliśmy, polecam.

Zgłoś nadużycie #46 16 stycznia 2020, 11:05

ariana avatar Posty: 440 Podziękowania: 0
W każdej branży znajdziemy różne szkolenia, dzięki którym będziemy mogli podnieść swoje kompetencje. Ciekawe mogą być na przykład kursy z zakresu fizjoterapii, dostępne na stronie Movuto: https://www.movuto.pl/ . Warto rzucić okiem jeśli interesuje Was ta tematyka.

Zgłoś nadużycie #47 16 stycznia 2020, 22:55

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Maria Bucardi regularnie wykonuje rytuał świec intencyjnych, dzięki któremu masz szansę na spełnienie swoich marzeń. Na stronie https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46 znajdziesz informacje o najbliższym rytuale, który ma odbyć się na początku lutego.

Zgłoś nadużycie #48 20 lutego 2020, 15:49

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
Ja byłam na kursie doszkalającym z zakresu podologii w Szkole podologii SEK. Szkoła policealna jest we Wrocławiu, ale kurs był już w Kłodzku, i szkołę i kurs bardzo polecam. Prowadzący zajęcia skupiają się na konkretach, dużo uczą, pokazują i na praktykach wszystkie przekazywane informacje bardzo się przydają.

Zgłoś nadużycie #49 8 marca 2020, 7:59

zyhys avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Dobre szkolenia i kursy medyczne, które pozwolą Wam podnieść kwalifikacje zawodowe znajdziecie w ofercie https://poznanlab.pl/

Zgłoś nadużycie #50 15 kwietnia 2020, 9:07

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Mając własne firmy także trzeba stawiać na samorozwój, odpowiednie szkolenia podnoszące wasze kwalifikacje. Ja prowadzę salon fryzjerski i tu zainteresowała mnie też oferta od https://kazaro.pl/kolekcje/9/PRIMERA na meble i urządzenia fryzjerskie