Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkolenie dla pracowników.

Zgłoś nadużycie #11 27 października 2017, 12:22

aidaa avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Szkolenia dla pracowników lepiej nie organizować w firmie, tylko bardziej neutralnym miejscu, w miarę eleganckim i komfortowym, np. w hotelu. W okolicy Warszawy sprawdziłabym w pierwszej kolejności Hotel Afrodyta, ma dość dobre opinie - w ich salach zmieści się nawet kilkaset osób, tu http://www.afrodytaspa.pl/biznes można się im przyjrzeć.

Zgłoś nadużycie #12 27 października 2017, 14:20

anetamor avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Chetnie wysle :

Zgłoś nadużycie #13 28 października 2017, 19:47

Bazi avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Na pewno szkolenia są bardzo ważne i aby nie mieć później nieprzyjemności z tego tytułu. Także warto sprawdzić ogłoszenia o pracę https://echopoznania.pl/ogloszenia/kategoria/21/praca i zobaczyć czy coś nowego się nie pojawiło.

Zgłoś nadużycie #14 24 listopada 2017, 18:15

skay avatar Posty: 30 Podziękowania: 0
Uważam że jeżeli mamy możliwość to powinniśmy korzystać ze szkoleń.A słyszeliście o inicjatywie GMC Poland. Symulacja biznesowa polegająca na prowadzeniu firmy w sieci. Organizują także konkurs, więcej dowiecie się na http://gmcpoland.pl/ .

Zgłoś nadużycie #15 9 stycznia 2018, 13:45

bierendaa avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Nawet nie wiecie jakbym chciała żeby mój szef tak chętnie stawiał na nasze szkolenie. Jednak wcale nie rezygnuje z doszkalania się przez to. Są firmy organizujące profesjonalne szkolenia biznesowe zarówno dla firm jak i szkolenia otwart dla osób indywidualnych. Teraz interesuje się szkoleniem sprzedażowym https://witalni.pl/szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/wywieranie-wplywu-w-sprzedazy... Myślę, nad szukaniem nowej pracy