Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkolenie dla pracowników.

Zgłoś nadużycie #11 27 października 2017, 12:22

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Szkolenia dla pracowników lepiej nie organizować w firmie, tylko bardziej neutralnym miejscu, w miarę eleganckim i komfortowym, np. w hotelu. W okolicy Warszawy sprawdziłabym w pierwszej kolejności Hotel Afrodyta, ma dość dobre opinie - w ich salach zmieści się nawet kilkaset osób, tu http://www.afrodytaspa.pl/biznes można się im przyjrzeć.

Zgłoś nadużycie #12 27 października 2017, 14:20

anetamor avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Chetnie wysle :

Zgłoś nadużycie #13 28 października 2017, 19:47

Bazi avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Na pewno szkolenia są bardzo ważne i aby nie mieć później nieprzyjemności z tego tytułu. Także warto sprawdzić ogłoszenia o pracę https://echopoznania.pl/ogloszenia/kategoria/21/praca i zobaczyć czy coś nowego się nie pojawiło.

Zgłoś nadużycie #14 24 listopada 2017, 18:15

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Uważam że jeżeli mamy możliwość to powinniśmy korzystać ze szkoleń.A słyszeliście o inicjatywie GMC Poland. Symulacja biznesowa polegająca na prowadzeniu firmy w sieci. Organizują także konkurs, więcej dowiecie się na http://gmcpoland.pl/ .

Zgłoś nadużycie #15 9 stycznia 2018, 13:45

bierendaa avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Nawet nie wiecie jakbym chciała żeby mój szef tak chętnie stawiał na nasze szkolenie. Jednak wcale nie rezygnuje z doszkalania się przez to. Są firmy organizujące profesjonalne szkolenia biznesowe zarówno dla firm jak i szkolenia otwart dla osób indywidualnych. Teraz interesuje się szkoleniem sprzedażowym https://witalni.pl/szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/wywieranie-wplywu-w-sprzedazy... Myślę, nad szukaniem nowej pracy

Zgłoś nadużycie #16 5 czerwca 2018, 17:40

mpire avatar Posty: 444 Podziękowania: 1
Jeśli już mowa o pracownikach, to w jaki sposób dokonujecie ich rekrutacji? Ja, prowadzę na co dzień firmę budowlaną i poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie zdecydować się na zatrudnienie pracowników budowlanych z Ukrainy - z tego co udało mi się wyczytać na http://ukrainskipracownik.pl/artykuly/pracownicy-budowlani-linii-produkcyjnej-ki... będzie to dla mnie niezwykle opłacalne.

Zgłoś nadużycie #17 15 czerwca 2018, 15:29

mosek avatar Posty: 205 Podziękowania: 0
Trzeba pamiętać przede wszystkim o szkoleniach bhp https://www.seka.pl/oferta/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/szkolenia-bhp/. To jest podstawa tego, żeby pracownicy byli bezpieczni, a tym samym firma poprawnie działała. Bardzo łatwo o wypadek przy pracy, a to prowadzi do przykrych konsekwencji...

Zgłoś nadużycie #18 22 czerwca 2018, 10:21

dorciak avatar Posty: 220 Podziękowania: 0
Szkolenia dla pracowników np. w branży logistycznej są kluczowe. Wyobrażacie sobie żeby ludzie w http://bitlogistics.pl/ nie byli stale doszkalani?

Zgłoś nadużycie #19 12 sierpnia 2018, 20:35

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Myślę, że jak najbardziej warto zainteresować się takimi rzeczami dla waszych pracowników. Oferta szkoleniowa od firmy http://moderncorp.com.pl to bardzo duży zakres szkoleń menedżerskich, szkoleń dla tego wyższego szczebla pracowników w firmie. Jeśli tam wszystko dobrze funkcjonuje to reszta powinna też pójść w biznesie z górki.

Zgłoś nadużycie #20 29 sierpnia 2018, 18:58

lineczka1989 avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Oczywiście, że mają. Jesteś właścicielem jakiejś firmy? Jeśli tak to aż dziwne, że nie korzystałeś z żadnych szkoleń dla swoich pracowników. Zainteresuj się tym https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/lean-manufacturing-w-jakosci. To akurat szkolenie z lean manufacturing.