Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkolenie dla pracowników.

Zgłoś nadużycie #21 29 sierpnia 2018, 20:22

Kofper Kofper awatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Szkolenia pracowników to zawsze dobra inwestycja. Wasze oferty będą komuś z pewnością przydatne.

Zgłoś nadużycie #22 18 września 2018, 20:10

kolka avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
moja firma kilka razy współpracowała z Wyższą Szkołą Bankową jeśli chodzi o prowadzenie wewnętrznych szkoleń. Polecam. My korzystaliśmy z szkolenia dla firm w Szczecinie:
http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/szkolenia/szkolenia-i-doradztwo-dla-firm, ale podejrzewam że każdy z oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej prowadzi takie szkolenia.
Na pewno takie szkolenia podnoszą prestiż firmy, bo wiele osób chętniej pracuje w firmach które inwestują w rozwój pracowników.
Teraz na rynku jest tak wielka gama różnego rodzaju szkoleń, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Część osób chętnie przeszkoli się z technik sprzedaży, ktoś inny z negocjacji czy zapiszę się na kurs językowy.

Zgłoś nadużycie #23 21 września 2018, 17:54

Grardonyth avatar Posty: 551 Podziękowania: 1
Szkolenia zawsze rozwijają i są naprawdę ważne. Na początku na pewno warto się skupić na szkoleniach z bezpieczeństwa i higieny pracy. Ja zawsze zamawiam taką usługę u https://www.emiro.pl/?szkolenia-bhp , bo naprawdę świetnie prowadzą szkolenia :) Wiedzą jak zainteresować odbiorców i mają naprawdę profesjonalną wiedzę!

Zgłoś nadużycie #24 3 października 2018, 11:00

Asiczek avatar Posty: 328 Podziękowania: 2
A wiecie, gdzie zorganizować takie szkolenia dla pracowników? Widziałam, że tutaj http://medicalsensus.pl/artykuly/jak-wybrac-dobre-miejsce-na-szkolenie-dla-swoje... są ciekawe propozycje z Dolnego Śląska. Ważne jest także, aby zwrócić uwagę na to, czy w ośrodku który wybierzecie zapewniali pełne wyżywienie oraz dobrze wyposażoną salę konferencyjną.

Zgłoś nadużycie #25 3 października 2018, 16:34

lineczka1989 avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Czy potrzebuje szkoleń jeśli chcę zdobyć pracę dla pracowników z Ukrainy? https://pl.gigroup.com/pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/. Nie wiem jak jest u Was w Polsce ale bardzo chcę się zainteresować tematem.

Zgłoś nadużycie #26 15 października 2018, 1:20

nellon avatar Posty: 353 Podziękowania: 2
Z zakresu medycyny estetycznej, to na pewno szkolenia dla kosmetyczek Śląsk od akademii https://eduesthetic.pl/ będą odpowiednim wyborem, który zagwarantuje późniejsze przychody w naszym zakładzie.

Zgłoś nadużycie #27 23 listopada 2018, 9:34

gispi avatar Posty: 262 Podziękowania: 0
W tych czasach istnieje wiele sposobów prostego zarobku, wystarczą tylko chęci i trochę wiedzy. Poczytaj o tym również na blogu http://www.contador.pl/czemu-sluzy-mierzenie-jakosci-pracy-szkoly/ a zrozumiesz sporo rzeczy.

Zgłoś nadużycie #28 23 listopada 2018, 9:34

gispi avatar Posty: 262 Podziękowania: 0
W tych czasach istnieje wiele sposobów prostego zarobku, wystarczą tylko chęci i trochę wiedzy. Poczytaj o tym również na blogu http://www.contador.pl/czemu-sluzy-mierzenie-jakosci-pracy-szkoly/ a zrozumiesz sporo rzeczy.

Zgłoś nadużycie #29 29 listopada 2018, 13:39

dorciak avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Takie szkolenia najlepiej organizować w innych niż biuro miejscach :) Dzięki temu pracownicy szybciej pojmą wiedzę i umiejętności, jakie chcemy im przekazać. Z doświadczenia wiem, że świetne szkolenia odbywają się zawsze w hotelach - na przykład nad morzem ;) Sama uczestniczyłam w dobrych prelekcjach w Hotelu Nadmorskim w Gdyni: https://nadmorski.pl/

Zgłoś nadużycie #30 6 grudnia 2018, 23:24

Grardonyth avatar Posty: 551 Podziękowania: 1
Ja jako szefowa kancelarii prawników oraz doradców podatkowych bardzo dużą wagę przykładam do szkoleń compliance oraz antykorupcyjnych. Świetne szkolenia mają w https://akademialtca.pl/ i to właśnie z ich oferty najczęściej korzystam :) Zazwyczaj po prostu zamawiamy szkolenie zamknięte, które zawsze jest interesujące i wartościowe dla pracowników.