Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkolenie dla pracowników.

Zgłoś nadużycie #41 22 maja 2019, 18:32

capeny capeny awatar Posty: 48 Podziękowania: 0
A co byście powiedzieli na takie szkolenia http://www.elpax.pl/szkola/ ? Są one Waszym zdaniem ok?

Zgłoś nadużycie #42 16 czerwca 2019, 16:17

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Często wybiera się szkolenia jezykowe, także i coaching jeżeli chodzi o pracowników w firmie. Także można takimi szkoleniami się zainteresować na własną rękę. Ja tak znalazłam propozycje na https://annaszczygielska.com jeżeli chodzi szkolenia z rozwoju osobistego.

Zgłoś nadużycie #43 21 lipca 2019, 10:48

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Natomiast w moim przypadku świetnie spisała się firma https://deltatraining.pl/ jeśli chodzi o szkolenia menedżerskie to zdecydowanie nie mają sobie równych i zdecydowanie mogę ich polecić.

Zgłoś nadużycie #44 24 lipca 2019, 12:37

Asiczek avatar Posty: 365 Podziękowania: 2
U mnie w pracy już dawno nie było żadnego szkolenia.A szkoda, lubię się rozwijać.

Zgłoś nadużycie #45 27 lipca 2019, 22:30

jjusti18 avatar Posty: 273 Podziękowania: 0
A sprawdzaliście już ofertę ośrodka edukacji Altkom Akademia https://www.altkomakademia.pl/kontakt/osrodek/lublin/ ? Bo znajomy ostatnio coś mi wspominał, że znalazł u nich przeogromną listę różnego rodzaju szkoleń biznesowych. Myślę, że warto byłoby się przyjrzeć ich propozycjom.

Zgłoś nadużycie #46 9 sierpnia 2019, 14:56

TakaSobie avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Teraz jest pod dostatkiem różnych kursów więc bez problemu można znaleźc odpowiednie szkolenie dla pracowników. Generalnie jeśli nie chcecie aby kurs odbywał się poza firma to do rozważenia pozostawiam Wam kursy online. Np tu https://calculatic.pl/kursy-excel/ możecie zapisać pracowników na kurs z Excela. Szkolenie odbywa sie online. Kursy prowadzone sa na różnych stopniach zaawansowania więc bez problemu można dopasować poziom do umiejętności pracownika.

Zgłoś nadużycie #47 19 sierpnia 2019, 2:49

agel21 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile kosztują takie szkolenia?

Zgłoś nadużycie #48 22 sierpnia 2019, 22:09

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Nasza firma często wysyła pracowników na szkolenia, dzięki którym pracownicy zdobywają nowe umiejętności lub poszerzają swoją wiedzę. Najczęściej korzystam z oferty firmy Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Jest to sprawdzony organizator szkoleń i kursów na wysokim poziomie, kursy są bardzo zróżnicowane i łatwo wybrać coś, czego akurat potrzebujemy. Jest to znana, szczególnie na ternie północnej Polski, firma i na szkolenia trzeba się zapisywać ze sporym wyprzedzeniem, bo inaczej nie ma już miejsc.

Zgłoś nadużycie #49 26 września 2019, 21:14

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
Szkolenia pracowników są bardzo ważne, ale w pierwszej kolejności skupiłabym się na bezpieczeństwie. Wydaje mi się, że największym ryzykiem w każdej firmie jest wybuchnięcie pożaru, dlatego najlepiej się do niego przygotować. Na stronie: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/szkolenia-ppoz/ jest świetna oferta dotycząca takiego szkolenia. Jest ono organizowane on-line, dzięki czemu jest bardziej komfortowe.

Zgłoś nadużycie #50 9 października 2019, 15:09

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Myślę, że co jakiś czas warto wysyłać pracowników na rozmaite szkolenia bowiem dobrze wyszkolony pracownik to wydajny pracownik :) Jeśli interesują Was szkolenia z trade Marketingu to zerknijcie na ofertę firmy http://tm360.pl/ . Tu można skorzystać ze szkoleń prowadzonych na bardzo wysokim poziomie przez bardzo doświadczonych trenerów. Na stronie firmy znajdziecie więcej informacji dotyczących zapisów oraz terminów szkoleń.