Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkolenie dla pracowników.

Zgłoś nadużycie #61 28 lutego 2020, 10:27

oreilly.tristian avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Szkolenia są bardzo ważne, wpływają na rozwój pracowników, którzy zwiększają przez to swoją efektywność.

Zgłoś nadużycie #62 8 marca 2020, 3:26

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o szkolenia bhp czy przeciwpożarowe a także kursy pierwszej pomocy to profesjonalnie zajmuje się nimi firma Inka https://bhp-inka.pl/ z Katowic. Super specjaliści w tym fachu a do tego z cenami nie przesadzają. U nas super się spisują, jesteśmy z ich usług w 100 % zadowoleni. Organizują szkolenia na terenie całego kraju.

Zgłoś nadużycie #63 22 marca 2020, 23:03

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Szkolenia na wózki widłowe i żurawiki, suwnice, wciągarki, wciągniki i inne urządzenia transportu bliskiego. oferuje firma Crevi Consulting http://crevi-consulting.pl/ Mega solidni specjaliści, szkolenia sa na bardzo wysokim poziomie, także będziecie z nich w pełni zadowoleni. Prowadzą je instruktorzy z dużym doswiadczeniem. Kursy organizują na terenie Zielonej Góry dla klientów indywidualnych lub w dowolnym miejscu w Polsce dla firm.

Zgłoś nadużycie #64 23 marca 2020, 17:02

Marcelaa avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Szkolenie jest bardzo wazne.

Zgłoś nadużycie #65 24 marca 2020, 17:37

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o szkolenie przeciwpożarowe dla pracowników to sprawdzi wam się https://symulatorpozaru.pl/oferta/praktyczne-szkolenie-ppoz-dla-pracownikow.html Szkolenie jest świetne bo jest to szkolenie praktyczne. Na szkoleniu pracownicy będą wykorzystywać sprzęt przeciwpożarowy, przećwiczą użycie gaśnicy, koca gaśniczego czy hydrantu a także ewakuację z zadymionego pomieszczenia. Świetna firma, szkolenie na wysokim poziomie, dużo nam ono dało. Warto mieć na nich namiar.

Zgłoś nadużycie #66 25 marca 2020, 12:04

klein.makenna klein.makenna awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Takie szkolenie bardzo integruje, ale wydaje mi się, że bardziej wydajne będzie takie online, gdzie każdy skupi się na swoim rozwoju

Zgłoś nadużycie #67 28 marca 2020, 10:30

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jeżeli chodzi o szkolenia dla pracowników to na pewno warto zwrócić uwagę na stronę jaką jest https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/szkolenia-bhp-on-lin... gdzie firma przeprowadza profesjonalne szkolenia online.

Zgłoś nadużycie #68 14 kwietnia 2020, 10:29

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
Podstawowe są zawsze szkolenia BHP i ppoż. U nas zajmuje się nimi jedna firma - Work Management ze Słubic http://workmanagement.pl/. Oni doradzają nam także w sprawie obowiązujących przepisów BHP, co zwłaszcza teraz jest bardzo ważne. Są rzetelni i bardzo kompetentni, polecam ich serdecznie.

Zgłoś nadużycie #69 22 kwietnia 2020, 9:42

emilka8767 avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
A wiecie, jak w obecnych czasach zająć się szkoleniami BHP dla pracowników? Pytam, ponieważ jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to powinniście zerknąć sobie na stronę https://www.portalbhp.pl/prawa-i-obowiazki-sluzby-bhp/w-jakiej-formie-przeprowad... Myślę, że jak najbardziej powinniście sprawdzić sobie, co i jak. Ta strona bardzo pomaga w prowadzeniu biznesu.

Zgłoś nadużycie #70 30 kwietnia 2020, 13:28

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Świetne kursy doszkalające i szkolenia ma w swojej oferuje, znana (szczególnie w Polsce północnej) firma Nadbałtyckiego Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Firma ta prowadzi Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, szkoły zawodowe, szkoły medyczne. Można u nich skorzystać z kursów kwalifikacyjnych i doskonalących. Mają obszerną ofertę szkoleń i kursów, które charakteryzują się wysokim poziomem. Prowadzone są przez świetną kadrą i każdy znajdzie u nich coś dla siebie.