Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkolenie dla przedstawicieli handlowych

Zgłoś nadużycie #1 26 września 2017, 9:20

Jo_Ni avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Szef polecił mi wyszukać jakieś ciekawe i nieszablonowe szkolenie dla grupy naszych przedstawicieli handlowych. Tak sobie pomyślałam - może wysłać ich na taki kurs ekonomicznej jazdy? Każdy z nich porusza się samochodem więc chyba to będzie dobry pomysł? Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 28 września 2017, 13:56

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
W jakiej cenie jest takie szkolenie?

Zgłoś nadużycie #3 12 stycznia 2019, 19:53

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Szkolenia sprzedażowe to główna dziedzina kursów w firmie https://deltatraining.pl/ wyspecjalizowali się oni w nich na najwyższym poziomie.

Zgłoś nadużycie #4 16 stycznia 2019, 16:03

Alma avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Nie sądzę, by szkolenie z ekonomicznej jazdy było szkoleniem dla handlowców. Lepiej poszukać czegoś np. o negocjacjach, zarządzaniu czasem czy projektami, albo doskonalenie umiejętności tzw. "miękkich", jak radzić sobie ze stresem. Nie każdy handlowiec też porusza się samochodem - nie każdy musi, form pozyskania klienta jest wiele.

Zgłoś nadużycie #5 27 stycznia 2019, 12:24

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto się zapisywać na takie szkolenia, zawsze można coś z nich wynieść, a mówi się, że inwestycja we własny rozwój to najlepsza inwestycja, prawda? Bardzo ciekawa ofertę różnych szkoleń, również takich dla sprzedawców i przedstawicieli handlowych, widziałam ostatnio na stronie firmy szkoleniowej http://kar-group.elk.pl/. Jest ich tam naprawdę duży wybór, więc polecam się zapoznać :)

Zgłoś nadużycie #6 25 lipca 2019, 21:00

jjusti18 avatar Posty: 274 Podziękowania: 0
Ja na waszym miejscu zrobiłabym sobie tutaj https://www.altkomakademia.pl/kontakt/osrodek/gdansk/ rozeznanie w szkoleniach. Ponieważ z tego co wiem oni oferują różnorodne szkolenia zawodowe i są one prowadzone przez 300 wykwalifikowanych trenerów z doświadczeniem w nauczaniu osób dorosłych. Myślę, że jest to naprawdę dobry ośrodek szkoleniowy, gdzie można faktycznie zyskać nową wiedzę.

Zgłoś nadużycie #7 21 grudnia 2019, 9:28

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Duży wybór szkoleń ma firma szkoleniowa https://deltatraining.pl/. Szkolenia techniki sprzedaży, które były przez nich prowadzone i na których miałam przyjemność być były super. Nie spodziewałam się, że takie szkolenia wniosą tyle do mojego życia.